فهرست
نگاه روز: وقتی نوری دوباره کاپیتان شد
نگاه روز: وقتی نوری دوباره کاپیتان شد

نگاه روز: وقتی نوری دوباره کاپیتان شد

آی اسپورت- اینکه چرا علی دایی حتی در روزهای محرومیت پیام صادقیان حاضر به استفاده از محمد نوری نمی شد، سوالی بود که همواره در گوشه ذهن هواداران پرسپولیس وجود داشت. عده ای فرضیه ناآماده بودن و نمایش کم انگیزه او در جلسه های تمرینی را دلیل این تصمیم می دانستند و بعضی های دیگر معتقد بودند دایی در زمین انتظار زیادی از محمد نوری دارد و از آنجایی که این انتظار برآورده نشده، تصمیم به استفاده از او نگرفته است. هر چه که بود، دوران دایی برای محمد نوری روزهای خوبی را در پی نداشت. 

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس، در دومین مسابقه درخشان روی نیمکت این تیم، هم موفق شد دروازه حریف را باز کرد و هم عملکرد نسبتا خوبی داشت. او بعد از مدت ها نمایشی درخور یک کاپیتان ارائه کرد و شاید به همین دلیل بود که گلش را نیز با بالای سر بردن و روی چشم گذاشتن بازوبند کاپیتانی جشن گرفت. 

شماره 14 سرخپوشان، حالا بار دیگر این شانس را دارد که یکی از مهره های مهم ادامه فصل پرسپولیس باشد. او در آخرین هفته های حضور یحیی گل محمدی روی نیمکت تیم، بازی های خیره کننده ای انجام داده بود و کمی بدشانس بود که قرمزها با گل او قهرمان جام حذفی نشدند. آیا نوری بار دیگر به همان فرم باز خواهد گشت؟

  ۲  
آی اسپورت
2014-09-19 17:43:30
نظر دهید

۲ نظر
-
جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۳، ۱۵:۳۹
آقا نوار سمت چپ سایت فونتش خیلی کوچیکه، چشممون درمیاد
یه فکری بکنید، ممنون :)
ToRnAdO
جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۰۷
ممد که راه میفته پرسپولیس هم راه میفته..به امید بازگشتش به اوج ♥
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر