فهرست
عقیلی: امیدوارم کی روش گذشته را فراموش کند/ فرکی و کرانچار مثل سیب و پرتقال اند!
عقیلی: امیدوارم کی روش گذشته را فراموش کند/ فرکی و کرانچار مثل سیب و پرتقال اند!

عقیلی: امیدوارم کی روش گذشته را فراموش کند/ فرکی و کرانچار مثل سیب و پرتقال اند!

آی اسپورت- روند امتیاز از دست دادن سپاهان در رقابت های لیگ برتر همچنان ادامه دارد. مدافع این تیم در گفتگوی امروزش با فارس، در مورد شرایط سپاهان، تغییر مربی در این تیم و البته امید به بازگشت به تیم ملی حرف زده است 

استرس داریم

سپاهان مقابل صبا مساوی کرد چرا که آنها 85 دقیقه در زمین خودشان بودند اما ما نتوانستیم از موقعیت‌هایمان استفاده کنیم و مثل بازی با فولاد و ملوان در گلزنی موفق نشدیم. بدشانسی و فشاری که روی تیم است باعث شده تا شرایط اینگونه باشد. به هر حال وقتی تیم نتیجه نمی‌گیرد استرس به مجموعه وارد می‌شود. البته دیروز توپ ما به تیر دروازه خورد ولی گل نشد و فکر می‌کنم یکی دو صحنه هم توپ به دست  مدافعان صبا در 18 قدمشان خورد که اینها همه موقعیت است. امیدوارم این آخرین بدشانسی ما در لیگ باشد چرا که خیلی امتیازها را راحت از دست دادیم.

فوق العاده بازی می کنیم

 هواداران سپاهان که بازی دیروز ما مقابل صبا را دیدند متوجه شدند که ما فوق‌العاده بازی می‌کنیم و فقط دیروز کم گل زدیم و هواداران به این مسئله واقفند اما ما شرمنده آنها شدیم که نتوانستیم بیشتر از یک گل بزنیم.

هنوز مدعی هستیم

 ما هنوز هم تیم مدعی هستیم و در بالای جدول قرار داریم اما کسی نمی‌تواند بگوید سپاهان مدعی نیست چرا که این یک ادعای بیجاست. شکل بازی تیمی ما خوب است و موقعیت زیاد ایجاد می‌کنیم و مطمئن باشید روزهای خوب برمی‌گردد و ما هم روز به روز بهتری می‌شویم.

مقایسه فرکی و کرانچار

 بین فرکی و کرانچار تفاوت زیادی وجود ندارد و هر دو مربیان خوبی هستند. به نظرم قیاس این دو مثل قیاس پرتقال و سیب است که هر کسی یکی از آنها را دوست دارد اما در حقیقت هر دوی اینها مربیان خوبی هستندو فرکی فعلا سیستم بازی تیم را مثل سال قبل کرده و خلیل‌زاده را به هافبک برده است و تغییر زیادی در تیم نداشتیم البته برای تغییرات زمان لازم است. ما خوب تمرین می‌کنیم و فقط در این چند بازی خوب گل نزدیم اگر دیروز می‌بردیم الان همه چیز خوب بود.

جبران می کنیم

 از اینکه بعد از یک بازی نبردیم و روی تیم فشار است اما باید با یک تیم مدعی بازی کنیم، خوشحالیم چرا که این بازی برای ما 6 امتیازی است و من خوشحالم که با یک تیم مدعی بازی داریم البته بازی بعدی ما با پرسپولیس است که این تیم همیشه مدعی است حتی اگر در بدترین شرایط باشد و از اینکه دو بازی با دو تیم مدعی داریم خوشحالم و مطمئن باشید در این دو بازی جبران می‌کنیم.

امیدواری

 من در این قضیه خیلی نمی‌خواهم حرف بزنم اما امید بخشی از زندگی هر فرد است و کسی بی‌امید نیست. من هم امیدوارم که به تیم ملی دعوت شوم و البته باز هم امیدوارم که گذشته‌ها از ذهن کی‌روش پاک شده باشد.

  ۱  
آی اسپورت
2014-09-19 15:53:59
نظر دهید

۱ نظر
علی
دوشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۳، ۱۹:۴۴
پخمن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر