فهرست
ادعای گل: رونالدو پس از شکستن رکورد رائول به یونایتد باز خواهد گشت
ادعای گل: رونالدو پس از شکستن رکورد رائول به یونایتد باز خواهد گشت

ادعای گل: رونالدو پس از شکستن رکورد رائول به یونایتد باز خواهد گشت

به گزارش Goal، کریستیانو رونالدو پس از شکاندن رکورد گلزنی رئال مادرید و تبدیل شدن به بهترین گلزن تاریخ این باشگاه، به منچستریونایتد بازخواهد گشت. رونالدو فصل گذشته قرارداد جدیدی با رئال مادرید امضا کرد که تا سال 2018 اعتبار خواهد داشت.

او پس از تمدید قرارداد گفته بود: \" 5 سال دیگر اینجا خواهم بود تا جام‌های بیشتری ببریم. بگذارید رو راست باشم. همه می‌دانند که من 6 سال در منچستر بودم ولی یونایتد در گذشته ی من است. باشگاه من رئال مادرید است و اینجا خانه و خانواده ی من است و از ضحور در اینجا خوشحالم.\"

پس از جدایی دی ماریا از رئال مادرید، رونالدو به انتقاد از سیاست‌های باشگاه در نقل و انتقالات پرداخت و گفت که دوست دارد روزی به منچستر بازگردد. پس از آن، شایعات مبنی بر جدایی او بالا گرفت و بسیاری معتقدند که او به زودی به یونایتد بازخواهد گشت. در انگلیس خبرگزاری ها مدعی شدند که فرگوسن به یونایتد برای بازگرداندن او کمک خواهد کرد و همچنین باشگاه هر گونه هزینه ای برای این انتقال پرداخت خواهد کرد.


رونالدو پس از بالا گرفتن این شایعات، در توئیترش نوشت که پشت پرس می‌ایستد و کاملا از او حمایت می‌کند ولی حالا  Goal  گزارش می‌دهد که پس از اینکه او به بهترین گلزن تاریخ رئال تبدیل شد و نامش در باشگاه برای همیشه ثبت شد، از رئال خواهد رفت.

کریستیانو در 257 بازی برای رئال، 252 گل به ثمر رسانده و در حال حاضر، چشم به رکورد رائول دارد. رائول 323 گل برای رئال به ثمر رسانده و رونالدو می‌تواند تا فصل آینده، او را پشت سر بگذارد.

  ۴  
آی اسپورت
2014-09-19 16:25:28
نظر دهید
۴ نظر
شیمبا
جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۳، ۱۷:۲۸
اشتباه نوشتین.!!!!!!!!. در 252 بازی 257 گل زده...
-
جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۳، ۱۷:۵۶
در متن اشتباه نوشتید که 252 گل به ثمر رسونده در حالی که 257 گل زده و تنها 67 گل دیگر نیاز دارد
حمید
جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۳، ۱۸:۲۰
اصلاح کنید
کریستیانو در 252 بازی برای رئال، 257 گل به ثمر رسانده
-
جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۳، ۲۱:۲۹
ببین خودت رو هم بکشی نمی تونی ارزش فوق ستاره رو کم کنی، رونالدو توی 252 بازی 257 گل به ثمر رسونده نه برعکس اون که تو نوشتی ، یعنی بیشتر از یک گل در هر بازی، افتتتتتتاد؟!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر