فهرست
ستاره بی‌جانشین تراکتور: مصدوم نشو، لطفا!
ستاره بی‌جانشین تراکتور: مصدوم نشو، لطفا!

ستاره بی‌جانشین تراکتور: مصدوم نشو، لطفا!

آی اسپورت – خریدهای پرتعداد تابستانی و اضافه شدن دو ستاره بزرگ در نقل و انتقالات نیم فصل، تراکتورسازی را تبدیل به یکی از پرستاره‌ترین تیم‌های لیگ شانزدهم کرده است. قلعه‌نویی در حمله، می‌تواند همزمان ابراهیمی، ادینیو، حاتمی و عالیشاه را در زمین بگذارد و کرار، گودرزی و مهدی شریفی را هم روی نیمکت داشته باشد. در پست هافبک دفاعی دست او برای استفاده از کیانی و نوری و نوراللهی باز است و در خط دفاع هم بنگر و محمدی و شفیعی برای بازی در ترکیب اصلی رقابت می‌کنند.

تنها پست بدون جانشین قلعه‌نویی، جایی است که بهترین بازیکن این تیم قرار دارد. محمد ایرانپوریان که نیم فصل اول با سانترهایش گل‌های زیادی برای تراکتورسازی ساخت، مصدوم شده و هنوز معلوم نیست به بازی با استقلال خوزستان برسد. در صورت نرسیدن او به این بازی، قلعه‌نویی هیچ بازیکن بزرگی برای جانشینی در اختیار ندارد.

تنها راه قلعه‌نویی در نبود ایرانپوریان، استفاده از یک بازیکن غیر تخصصی مثل گودرزی، یا میدان دادن به یک بازیکن جوان از بین نادری، آغاسی یا نصر آزادانی است. تراکتوری‌ها باید امیدوار باشند ستاره‌شان تا آخر فصل، بدون مشکل به بازی ادامه دهد و مصدوم نشود.

۴ ۱  
آی اسپورت
2017-01-11 17:51:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
یاشار تبریزلی
چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵، ۱۸:۳۷
ستاره بی جانشین بی بدیل بی نظیر بی همتا بی رقیب....خود تراختور کبیر هست نگران ایرانپوریان نباشید به بازی بعدی میرسه
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر