فهرست
علت جالب تغییر اسم قلعه نویی از اردشیر به امیر!
علت جالب تغییر اسم قلعه نویی از اردشیر به امیر!

علت جالب تغییر اسم قلعه نویی از اردشیر به امیر!

امیر قلعه نویی ساعتی پیش در برنامه ورزش و مردم به سوالات جالبی درباره زندگی اش پاسخ داد. قلعه نویی درباره چرایی اینکه اسمش در شناسنامه اردشیر است اما او را امیر صدا می زنند گفت: ما سه برادر هستیم، برادر بزرگم داریوش است، احمد صدایش می‌کنند، خودم اردشیر هستم، امیر صدایم می‌زنند، برادر سومم هم بابک است که عباس صدایش می‌کنند. پدرم علاقه داشت اسم‌های اصیل ایرانی هم در شناسنامه ما باشد. قلعه‌نویی دهاتی است در نیشابور محله اصیلی است که در مرکز نیشابور قرار دارد، ما دهاتی هستیم و به آن افتخار می‌کنیم. 

قلعه نویی همچنین در گوشه از حرف هایش گفت: داماددار هستم اما هر وقت برادر بزرگم به خانه ما بیاید پایم را جلوی او دراز نمی‌کنم اما الآن جوان‌ها اینگونه نیستند.  

  ۲  
آی اسپورت
2014-09-19 16:35:33
نظر دهید

۲ نظر
-
جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۳، ۲۰:۰۳
گروهبان اردشیر خخخخخخ
-
شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۳، ۰۲:۵۰
من همدوره اردشیر قلعه نوعی دورغگو هستم من احمد گلستان دروازه بان و دوست نزدیک فرشاد پیوس ,عباس بینا ,حسین فلاح , عباس رضایی , رحیم یوسفی ,ووووو بازیکنان نوجوانان راه آهن با مربیگری اردشیر لارودی و اصغر تقی بیک بودیم بازیهای این رده شروع شده بود و فکر کنم هفت بازی کرده بودیم و اکثر بازیها را برده بودیم اردشیر یا امیر گروهبان امروز استقلال با شناسنامه اردشیر برادر ش بازی می کرد به جز اردشیر دیروز گروهبان امروز استقلال بازیکنی بود که بچه محل رحیم یوسفی بود و از محله فلاح می آمد به نام ابراهیم معروف به ابی استیو آستین هنرپیشهانریکایی کت هر دو با شناسنامه برادرشان بازی می کردند به یکباره اردشیر خان لارودی متوجه شد که هر دو بازیکن سقره سنی هستند و با شناسنامه قلابی آمده اند از همان روز بازی به بعد هر دو بازیکن را اردشیر خان لارودی دیگر بازی به آنان نداد امروز هم گروهبان قند علی مثل همیشه خیلی راحت و آسوده دورغ می گوید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر