فهرست
سیدورف: گفته بودم یک برد نمی تواند باعث تغییر همه چیز شود
سیدورف: گفته بودم یک برد نمی تواند باعث تغییر همه چیز شود

سیدورف: گفته بودم یک برد نمی تواند باعث تغییر همه چیز شودمیلان با حساب دو بر یک در سن سیرو برابر اودینزه شکست خورد تا بهترین شانس خود برای رسیدن به فینال این رقابت ها و کسب سهمیه اروپایی فصل بعد را از دست بدهد. در این بازی ابتدا روسونری با گل دقیقه 6 بالوتلی پیش افتاد اما در نهایت با دریافت 2 گل متحمل شکست تلخی شد.

سیدورف پس از پایان بازی به خبرگزاری رای اسپورت گفت:" کل تیم سخت در این بازی تلاش کردند، اما زمانی که آنها خسته شدند عملا کنار کشیدند؛ این یک داستان قدیمی در فوتبال است"

" هنوز آماده نیستیم با نوع فوتبال مورد نظر من، سازگار و همانگ شویم. با این اوصاف در بازی امشب چیزهایی مثبتی هم دیدم که من را به پیشرفت شرایط امیدوار می کند"

" چند روز نخست حضورم در اینجا گفتم که می دانیم هوداران با تمام وجودشان ما را حمایت می کنند. زمانی که شما برای یک باشگاه بزرگی چون میلان بازی می کنید می دانید که انتظارها از شما بسیار بالاست اما من به تیمم گفتم تا آنجایی که ممکن است آرامش خود را حفظ کنند. می خواهم سخت برای دور زدن این شرایط تلاش کنم. گفته بودم که یک پیروزی نمی تواند باعث تغییر همه چیز شود"

سیدورف در ادامه گفت:" در فوتبال ممکن است شما قدرتمندترین دفاع دنیا را داشته باشید اما وقتی کل تیم خوب کار نکنند همه چیز از بین می رود. در 30 دقیقه نخست بازی برابر ورونا و در این بازی ما نیمه ی زمین حریف مالکیت توپ و میدان را در اختیار داشتیم اما برای هماهنگ شدن با این روش جدید زمان لازم است"

" فکر می کنم همه ی بازیکنان به خوبی این شرایط حساس را درک ی کنند و می توانند باز هم به تیم کمک کنند.بالوتلی امشب تمام تلاشش را به خوبی انجام داد"

به نظر می رسد میلان در خط میانی نیاز به تقویت دارد، سیدورف در پاسخ به این سوال گفت:" فکر می کنم در رابطه با نقل و انتقالات باید از آدریانو گالیانی پرسیده شود. به اعتقاد من پس از این بازی مهمترین چیز حس به تعادل رسیدن بازیکنانم در اتاق رختکن است"

     
آی اسپورت
2014-01-25 15:19:35
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر