فهرست
فرکی: باشگاه باید به دنبال لغو محرومیت باشد نه من/ دو سه بازیکن دیگر باید جذب کنیم/ پیروزی برابر تراکتور مشکلات مان را حل می کند
فرکی: باشگاه باید به دنبال لغو محرومیت باشد نه من/ دو سه بازیکن دیگر باید جذب کنیم/ پیروزی برابر تراکتور مشکلات مان را حل می کند

فرکی: باشگاه باید به دنبال لغو محرومیت باشد نه من/ دو سه بازیکن دیگر باید جذب کنیم/ پیروزی برابر تراکتور مشکلات مان را حل می کند

آی اسپورت- حسین فرکی روز گذشته در اولین تجربه ی مربیگری اش در اصفهان نتوانست برابر صبا به پیروزی برسد و البته به کمک شیمبا از یک شکست خانگی فرار کرد. گفتگو با فرکی را در زیر به نقل از فارس بخوانید:


با صبا در خانه مساوی کردید....


 نتیجه بازی روز گذشته برای ما رضایت‌بخش نبود چرا که میزبان بودیم و تیم ما تیم کاملاً برتر زمین نسبت به حریف بود اما تیم صبا به دنبال یک بازی تدافعی بود و در بعضی از مواقع با 10 نفر در زمین خودشان دفاع می‌کرد و به نظر می‌رسید که بازیکنان این تیم به دنبال ضد حمله هستند.

 البته اشتباه بازیکن ما در دقیقه 15 باعث شد تا برخلاف جریان بازی گل بخوریم. به جز این موقعیت در اواخر بازی هم یک فرصت برای بازیکنان صبا پیش آمد که دروازه‌بان ما با عملکرد خوب باعث شد دروازه ما باز نشود و به جز این دو موقعیت بقیه بازی در اختیار ما بود و به لحاظ خلق موقعیت و مالکیت توپ هرکاری می‌خواستیم در زمین انجام دادیم و فقط در زمان زدن ضربات نهایی بدشانس و کمی بی‌دقت بودیم.


این بدشانسی که می گویید تا چه زمانی ادامه خواهد داشت؟!
 

 واقعاً نمی‌دانم اما ما تلاش می‌کنیم تا فضایی بر تیم حاکم شود که بازیکنان استرس نداشته باشند. ما بیرون از خانه خوب عمل کردیم و به جز باخت مقابل نفت تهران در سایر بازی‌ها خوب بودیم اما در سه بازی هم که میزبان بودیم به تساوی رسیدیم و فکر می‌کنم با دو پیروزی پی‌درپی طلسم مساوی‌ها شکسته شود و بازیکنان هم از زیر فشار خارج شوند.این هفته هم یک دیدار فوق العاده حساس با تراکتور خواهید داشت...
 

 به این بازی خوشبین هستم، هرچند که برای تراکتورسازی به عنوان یک حریف با تجربه و خوب احترام قائلیم. تراکتورسازی در حال حاضر در صدر جدول قرار دارد و این بازی برای ما یک بازی شش امتیازی است و در صورت پیروزی در این دیدار خیلی از مشکلات ما در ادامه راه کمتر شده و حتی حل می‌شود.


سپاهان در چه نقاطی ضعف دارد؟!
 

ما بازیکنان خوبی داریم اما برای اینکه دستمان بازتر باشد و در ادامه راه به مشکل برنخوریم دو سه بازیکن می‌خواهیم البته شجاع خلیل‌زاده تا اینجا در پست هافبک میانی خوب بازی کرده و این پست را امیدوارم برای خودش بردارد. با این همه ما یک مدافع چپ کلاسیک در سطح بالا می‌خواهیم تا حاج‌صفی را جلوتر ببریم چرا که خودم هم دوست دارم این اتفاق بیفتد و این نیاز تیم ماست.


اما اقای علیپور گفته سپاهان تا اطلاع ثانوی از خرید بازیکن محروم است...
 

 من این موضوع را نمی‌دانم و باشگاه باید به دنبال این موضوع برود که آیا این کار را انجام می‌دهد یا نه اما نظر من به عنوان سرمربی این است که ما به این بازیکنان نیاز داریم و اگر بتوانیم بازیکن بگیریم این کار را خواهیم کرد و اگر نتوانیم هم با همین بازیکنان ادامه می‌دهیم.  من کارهای فنی تیم را دنبال می‌کنم و مدیریت باشگاه باید به دنبال موارد جانبی برود که فکر می‌کنم خودشان هم پیگیر هستند. مدیریت باشگاه باید به دنبال محرومیت سپاهان از نقل و انتقالات باشد نه من.


رابطه خوبی با هواداران سپاهان پیدا کرده اید؟!
 

 اخباری که من دارم این است که از مدت‌ها قبل این فضا برای حضور من در سپاهان مهیا بوده و مردم اصفهان هم همیشه به من لطف دارند و نظرشان این بوده که من روزی در اصفهان کار کنم و زمانی که با مدیر باشگاه مذاکره می‌کردم درباره عکس‌العمل مردم به حضورم در اصفهان و همچنین نظر هواداران سپاهان پرسیدم که پاسخ مثبت بود.  خوشبختانه هواداران و حتی اعضای هیأت‌مدیره مشکلی با حضورم در سپاهان نداشتم و این برای من مهم است چرا که دوست دارم جایی کار کنم که از من حمایت شود و دیروز هم دیدیم که هواداران از ابتدا تا انتهای بازی سپاهان را تشویق کردند و مطمئناً ما هم تلاش می‌کنیم تا موفقیت‌های سپاهان در آسیا و لیگ را تکرار کنیم.

  ۱  
آی اسپورت
2014-09-19 17:22:09
نظر دهید

۱ نظر
هوادار ایرانی
جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۳، ۲۳:۴۴
فرکیه فرگی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر