فهرست
اشتیاق حقیقی، واروی عباس زاده/ احیاشدگان
اشتیاق حقیقی، واروی عباس زاده/ احیاشدگان

اشتیاق حقیقی، واروی عباس زاده/ احیاشدگان

آی اسپورت- رضا حقیقی که در بازی های قبلی جزو بازیکنان ضعیف پرسپولیس بود و در زمان دایی به عنوان بازیکن تعویضی به میدان می آمد  در این بازی خودی نشان داد که این مساله را می توان تا حدودی به صحبت های چند ساعته درخشان و دستیارانش با این ملی پوش مرتبط دانست که روی ذهن او کار کرده و دوباره به همان حقیقی سابق نزدیکش کردند.این مساله البته موجب شده بود خود حقیقی هم از بازی اش راضی باشد.شاندیز که موهایش را کوتاه کرده و چهره متفاوتی پید کرده بود  بعد از برد مقابل راه آهن پیراهن خود را درآورد به سمت هواداران پرسپولیس پرت کرد تا نشان دهد چقدر از این برد خوشحال است.


چنین وضعیتی برای محمد عباس زاده نیز وجود داشت. مهاجم شمالی سرخپوشان که پیش از این تنها یک بار از روی نقطه پنالتی برای پرسپولیس گل زده بود، با یک شوت تماشایی دروازه ننزیچ را باز کرد تا اعتماد به نفس از دست داده را بازیابد. او البته در نیمه دوم کمی افت کرد و به هنگام تعویض به نظر می رسید حال جسمانی ایده آلی ندارد. 


رضا و محمد، در ادامه فصل از مهم ترین مهره های پرسپولیس خواهند بود. درخشان حتما برای کامل کردن سیر تحولات تیمش، به درخشش هر دوی آن ها نیاز خواهد داشت و بدون تردید، ریکاوری ذهنی را در اولویت برنامه هایش برای این دو نفر قرار خواهد داد. 

  ۳  
آی اسپورت
2014-09-19 17:31:17
نظر دهید

۳ نظر
ایدا
جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۳، ۱۸:۴۰
تا شما رسانه های فاسد قرار بشاه فوتبال این مملکت رو درس کنید وضع بهتر از این نمی شه اره مشکل فقط دایی بود تیم هم متحول شد خواهیم دید
-
جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۳، ۱۹:۲۹
با حرف زدن یه بازیکن اینقدر تغییر نمیکنه. اقا از عمد بد بازی می کرد. مثل نوری. که مقابل تراکتور دروازه خالی رو باز نکرد و دیروز گل زد. یعنی زمین تختی از زمین ازادی بهتره؟
سام
شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۳، ۰۵:۲۳
بنده خدا دایی.حالا فقط مشکل دایی بود دیگه.همه روحیه گرفتن.
خیانت به مربی یعنی همین دیگه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر