فهرست
گزارش زنده: گسترش 3-2 ذوب آهن/ بایرامی اشک تارتار را درآورد/ برد دراماتیک آبی ها
گزارش زنده: گسترش 3-2 ذوب آهن/ بایرامی اشک تارتار را درآورد/ برد دراماتیک آبی ها

گزارش زنده: گسترش 3-2 ذوب آهن/ بایرامی اشک تارتار را درآورد/ برد دراماتیک آبی ها

آی اسپورت-

هفته نهم لیگ برتر 

گسترش: رودریگو لوپز،امید نظامی پور،مگنو باتیستا داسیلوا،محمد مختاری،مرتضی محفوظی،مرتضی اسدی،جابر انصاری،میثم نقی زاده،مهرداد داداش وند،میلاد جهانی و مهرداد بایرامی

سرمربی: مهدی تارتار

 

ذوب آهن: محمد باقر صادقی،اکبر ایمانی،علی حمام،کارلوس سانتوز،قاسم دهنوی،هادی محمدی،مهرداد قنبری،مهدی رجب زاده،اسماعیل فرهادی،مسعود حسن زاده و قاسم حدادی فر

 سرمربی:یحیی گل محمدی

تیم داوری: حمید حاج ملک - حمید غمزه - علی اکبر نوری - یاسر همرنگ، ناظر: نادر جعفری

شرح بازی: نیمه اول مسابقه، تا حدود زیادی تحت تاثیر گل زودهنگام گسترش قرار داد. تقریبا تا دقایق پایانی این نیمه طول کشید تا ذوب به خودش بیاید و موقعیت جدی خلق کند. سفیدهای مهمان در دقایق انتهایی نیمه اول صاحب یک موقعیت مشکوک به پنالتی شدند و در اولین دقایق نیمه دوم، بالاخره موفق شدند از داور پنالتی بگیرند. بازگشت ذوب بعد از پنالتی رجب زاده، با شوت دیدنی حسن زاده تکمیل شد تا این تیم در آستانه کسب همه سه امتیاز بازی قرار بگیرد اما در دقایق پایانی، تیم میزبان دو گل جالب به ثمر رساند و یک پیروزی دراماتیک را جشن گرفت. این بدون تردید یکی از جذاب ترین بازی های این فصل لیگ برتر بود. 

دقایق کلیدی: 

7-  واکنش فوق العاده لوپز، فرصت گلزنی را در شرایطی ایده آل از حسن زاده گرفت.

16- شوت سنکین محفوظی با اختلافی کم از کنار دروازه ذوب به بیرون رفت. 

23- ضربه میلاد بایرامی آرام تر از آن بود که تور دروازه حریف را بلرزاند. صادقی اما این توپ را نیز دو ضرب گرفت. 

30- مهرداد قنبری تقریبا با گلر حریف تک به تک بود اما باز هم این لوپز بود که موفق شد جلوی گلزنی بازیکن حریف را با یک سیو جسورانه بگیرد. 

36- شوت عالی اکبر ایمانی، از بالای دروازه گسترش به بیرون رفت. ذوب در این لحظات سوار بر بازی شده است. 

41- برخورد دو همبازی سابقا داماشی توی محوطه جریمه گسترش حاشیه ساز شد. مختاری در این لحظه تعادل حسن زاده را به هم زد اما داور پنالتی اعلام نکرد. نیمکت ذوب به شدت به این صحنه معترض شد. 

43- این بار قاسم حدادی فر تلاش کرد برای تیمش پنالتی بگیرد اما حرکت او به دلیل شبیه سازی به دریافت کارت زرد منجر شد. 

49- برخوردهای حسن زاده و مختاری درون محوطه جریمه گسترش بالاخره منجر به اعلام پنالتی برای ذوب شد. به نظر می رسد برخورد قبلی به مراتب پنالتی تر از این صحنه بود اما داور بالاخره در مقابل تمایل ویژه ذوبی ها به صاحب پنالتی شدن تسلیم شد. 

56- آبی های میزبان دوباره جلو کشیده اند. حالا جابر انصاری به دنبال دو گله شدن در این مسابقه بود اما شوت سنگین او با واکنش صادفی از دروازه دور شد. 

70- بازی در این لحظات بیش از هر چیز دیگری حاشیه و اعتراض دارد. این بار تعادل بازیکن گسترش در محوطه جریمه ذوب به هم خورد و بازیکنان تیم میزبان بعد از اعلام نشدن پنالتی به شدت به داور اعتراض کردند. 

 82- شوت بسیار محکم بایرامی در فاصله کمی با دروازه به مدافع ذوب برخورد کرد و از مسیر دروازه فاصله گرفت. 

شرح گل: 

دقیقه 3- جابر انصاری توپ ارسالی روی دروازه را به یک ضربه زیبا در حالتی نامتعادل وارد دروازه صادقی کرد. 

دقیقه 50- ضربه پنالتی رجب زاده درست به واسط دروازه رفت و بازی را به تساوی کشید. 

دقیقه 60- شوت استثنایی حسن زاده دور از دست های لوپز در کنج دروازه گسترش آرام گرفت. کادر فنی گسترش به شدت به این گل معترض هستند. چرا که همین توپ ثانیه هایی پیش به اشتباه به عنوان پرتاب در اختیار ذوب قرار داده شده بود. داوری مسابقه به شدت پرسروصدا بوده است. 

دقیقه 91- یکی از عجیب ترین گل های لیگ چهاردهم در این لحظه به ثمر رسید. به نظر می رسید این عادل سرشار بود که روی پاس زمینی ارسالی روی دروازه اثر گذاشت و آن را از خط دروازه عبور داد. گلر ذوب و مدافعان این تیم البته روی توپ اثر گذاشتند و با توجه به تصویربرداری ضعیف مسابقه، مشخص نشد توپ دقیقا از چه زمانی وارد دروازه شده است. 

دقیقه 93- به نظر می رسید مسابقه با نتیجه مساوی به پایان خواهد رسید اما بایرامی با یک ضربه سر کرنر تیمش را به یک گل مهم سه امتیازی تبدیل کرد. گلی که شادی هوادارها و اشک شوق تارتار را در پی داشت. 

  ۱  
آی اسپورت
2014-09-19 21:30:20
نظر دهید

۱ نظر
-
شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۴۱
تیم ایران حریف این بازیکن ویتنام هم نشد.. ینی داغونیم، نبینی از دست دادی..

http://www1.varzesh3.com/files/Picture/00992039.jpg
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر