فهرست
مورینیو:با وجود کاستا،مشکلی برای مقابله با سیتی نداریم
مورینیو:با وجود کاستا،مشکلی برای مقابله با سیتی نداریم

مورینیو:با وجود کاستا،مشکلی برای مقابله با سیتی نداریم

آی اسپورت - ژوزه مورینیو معتقد است که با مساعد بودن وضعیت دیه گو کاستا،چلسی مشکلی برای رقابت با منچسترسیتی نخواهد داشت.این بازی روز یکشنبه در ورزشگاه اتحاد برگزار خواهد شد.

وضعیت چلسی در لیگ برتر پس از پیروزی های متوالی این تیم، بسیار مطلوب است. با این وجود آبی های لندن در اولین بازی خود در لیگ قهرمانان با شالکه در استمفوردبریج 1-1 مساوی کردند.

آقای خاص گفت:\" همیشه بازی با تیم های بزرگ کار من را راحت تر می کند چرا که بازیکنانم انگیزه های بیشتری خواهند داشت. به سیتی احترام می گذارم چرا که آنها برای تمام موفقیت های اخیر شایستگی کافی را داشته اند. با این حال من به توانایی های تیمم ایمان دارم.

بهترین حالت این است که گل های زیادی بزنیم و گلی هم دریافت نکنیم. و به دنبال رسیدن به همین هدف هم هستیم.دیه گو کاستا در بهترین فرم خودش قرار ندارد؛ با این حال او از ابتدا به میدان خواهد رفت.

اگر یکشنبه بازی کند؛ مقابل بولتون از او استفاده نخواهم کرد.نمی خواهم تیم امسال را با سال گذشته مقایسه کنیم اما بدیهی است که امسال ما ابزار های بیشتری در اختیار داریم\"  ۱  
آی اسپورت
2014-09-19 21:10:00
نظر دهید

۱ نظر
خراب مورینیو
جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۳، ۲۳:۳۳
عاشق این اخلاقشم ..... همه فشار و حاشیه رو از رو دوش بازیکناش بر میداره و خودش قورتش میده !!! ..... هیولای حاشیه خوار !!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر