فهرست
الگری:بازی مقابل میلان برای هیچ تیمی آسان نیست
الگری:بازی مقابل میلان برای هیچ تیمی آسان نیست

الگری:بازی مقابل میلان برای هیچ تیمی آسان نیست

آی اسپورت - ماسیمیلیانو آلگری مربی این فصل یوونتوس که سال ها هدایت میلان را بر عهده داشت؛ به فاصله یک روز مانده به جدال حساس یوونتوس - میلان در سن سیرو، اعلام کرد که یووه هرگز میلان را دست کم نخواهد گرفت و تیم جدیدش نهایت احترام را به میزبانش خواهد گذاشت.

فصل گذشته یووه سی امین قهرمانیش در سری آ را با 17 امتیاز اختلاف با رم بدست آورد. در حالیکه میلان به رتبه هشتم دست یافت.

الگری گفت:\"بازی فردا برای من بسیار هیجان انگیز است و اگر چیزی غیر از این بگویم با شما صادق نبوده ام.من یک انسان هستم نه یک ماشین. سه سال و نیم زیبا در میلان داشتم و حالا آن دوران به گذشته حرفه ای من مربوط می شود.با گالیانی نایب رئیس باشگاه میلان، ارتباط بسیار خوبی دارم. همینطور با تمام اعضای این باشگاه.\"

میلان شروع بسیار خوبی در سری آ داشته و دو پیروزی متوالی کسب کرده است. الگری در این رابطه گفت:\" آنها در فصل نقل و انتقالات خوب عمل کردند.6، 7 بازیکن مهم به خدمت گرفتند . بازیکنانی مثل تورس و بوناونتورا. بازیکنانی با تکنیک و کیفیت بالا.

اینزاگی شور و هیجان خوبی به میلان تزریق کرده و ما باید در بازی مقابل میلان با تمرکز و دقت بالا بازی کنیم.در چنین دیداری هرگز نمی توان نتیجه را پیشبینی کرد.بازی در سن سیرو برای هیچ تیمی آسان نیست.می دانیم که تیم قدرتمندی داریم با این حال باید به میلان احترام بگذاریم.\"

.

     
آی اسپورت
2014-09-19 22:07:10
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر