فهرست
برمک: تعویض های تارتار نتیجه را برگرداندند/ اطمینان می دهم تیم ما فوق العاده است
برمک: تعویض های تارتار نتیجه را برگرداندند/ اطمینان می دهم تیم ما فوق العاده است

برمک: تعویض های تارتار نتیجه را برگرداندند/ اطمینان می دهم تیم ما فوق العاده است

آی اسپورت- سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد، در کنفرانس مطبوعاتی امروز تیمش غایب بود. ظاهرا تارتار قرار بوده به فرودگاه برود و به همین جهت کورش برمک در جلسه کنفرانس مطبوعاتی پاسخگوی خبرنگارها شد. 

شعار سکوها طبیعی است

اتفاقی که امروز افتاد در همه شهرهای ما رخ می‌دهد، هوادارانی که با دل و جان حمایت می‌کنند نتیجه می‌خواهند، تا اینجا بدشانسی آوردیم، بازیکنان ما برای مسابقه امروز آماده بودند اما داوری، مربی و بازیکنان ما را تحت فشار قرار داد، خدا را شکر می‌کنم با تعویض‌های تارتار توانستیم به نتایج دلخواه برسیم. در آینده شما تیم بهتری از گسترش فولاد خواهید دید.

استرس داریم

 اگر هفته‌هایی که گذراندیم را ببینید، ما در بازی با استقلال خوزستان دقایق آخر گل خوردیم، استرس بازیکنان ما زیاد شد اما از این هفته شاهد بازی‌های خوب برای شاد کردن دل هواداران خواهید بود.

فوق العاده ایم! 

 ما جوکار را از دست دادیم، مهدی نظری قبل از بازی فولاد مصدوم شد و نتوانست بازی کند، پیرزاده از جریان بازی خارج شد اما در حالت کلی ما روند رو به رشدی داریم، به شما اطمینان می‌دهم تیم ما فوق‌العاده است.

نفهمیدم چه اتفاقی افتاد

من حتی خودم نفهمیدن چطور گریه‌ام گرفت، وقتی جریان بازی به خاطر یکسری مسائل عوض می‌شود و ناگهان نتایج برمی‌گردد مشخص است که بغض ما می‌ترکد، این طبیعی است لحظاتی که روی نیمکت پیش می‌آید قابل توصیف نیست، شما شاید این حرکت را در 14 سال گذشته کم دیده باشید، می‌دانستیم اگر نبریم کارمان سخت می‌شود حتی با وجود مساوی هم فشار روی ما زیاد می‌شد.

تعویض های تارتار بازی را عوض کرد

امروز در نیمه اول بعد از گلی که زدیم ذوب‌آهن بازی را گرفت، فشار آورد و حتی خطرناک شد اما در نیمه دوم اشتباهات داوری فشار عصبی را روی ما زیاد کرد که با تعویض‌های تارتار نتیجه عوض شد.

موهبت ها

تارتار تمام بازیکنان را بخاطر تفکراتی که داشت و پست‌هایی که می‌خواست، گرفت. حضور آنها برای ما موهبت است.

     
آی اسپورت
2014-09-19 22:46:02
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر