فهرست
آنچلوتی: رابطه مورینیو و کریس رونالدو ارتباطی به من ندارد
آنچلوتی: رابطه مورینیو و کریس رونالدو ارتباطی به من ندارد

آنچلوتی: رابطه مورینیو و کریس رونالدو ارتباطی به من ندارد

آی اسپورت- کارلو آنچلوتی، سرمربی رئال مادرید، اعلام کرد که علاقه ای به صحبت کردن در مورد رابطه ژوزه مورینیو و کریس رونالدو ندارد.

مورینیو به تازگی اعلام کرد که بعد از جدایی از رئال، دیگر با رونالدو در تماس نیست اما کارلتو که اکنون هدایت رئال را برعهده دارد، اهمیتی به این موضوع نمی دهد.

او به خبرنگاران گفت:\" مورینیو مربی فوق العاده ای است و می تواند در هر تیمی مربیگری کند. نمی دانم رابطه او و رونالدو چگونه است و علاقه ای هم به آن ندارد. این یک رابطه شخصی است و ارتباطی به باشگاه رئال ندارد. نمی دانم اصلا مورینیو می خواهد به رئال برگردد یا نه.

رئال فصل جدید لالیگا را با دو شکست در سه دیدار ابتدایی آغاز کرد اما آنچلوتی تاکید کرد که تیمش این فصل برای فتح همه جام ها می جنگد:\" فقدان اعتماد به نفس در تیم را درک نمی کنم. ما 4 ماه قبل قهرمان چمپیونزلیگ شدیم و ممکن است بار دیگر این جام را به دست بیاوریم.

به فاصله مان با بارسا و اتلتیکو فکر نمی کنیم. ما نیاز داریم تا از لحاظ تکنیکی و بدنی بهتر شویم. به دلیل برگزاری جام جهانی، ما پیش فصل نصفه و نیمه ای داشتیم و بعضی بازیکنان دیر به تیم ملحق شدند. این مشکل همه تیم هاست. ما باید بهتر شویم و در بازی های مان ثبات داشته باشیم. در حال حاضر این کمبودها را احساس می کنیم اما فکر می کنم بهتر شویم.\"

کارلتو همچنین در مورد استفاده چرخشی از بازیکنانش گفت:\"  مهمترین کاری که یک مربی می تواند انجام بدهد این است که تیم را با انگیزه نگه دارد و برای رسیدن به این هدف، بهترین کار، استفاده چرخشی از بازیکنان است.\"

  ۱  
آی اسپورت
2014-09-20 00:22:27
نظر دهید

۱ نظر
-
شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۴۱
تیم ایران حریف این بازیکن ویتنام هم نشد.. ینی داغونیم، نبینی از دست دادی..

http://www1.varzesh3.com/files/Picture/00992039.jpg
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر