فهرست
گواردیولا: هامبورگ بعد از تغییر مربی می تواند خطرناک باشد
گواردیولا: هامبورگ بعد از تغییر مربی می تواند خطرناک باشد

گواردیولا: هامبورگ بعد از تغییر مربی می تواند خطرناک باشد

آی اسپورت- پپ گواردیولا، سرمربی بایرن مونیخ، معتقد است که تیمش در دیدار فردا مقابل هامبورگ، کار دشواری در پیش خواهد داشت.

هامبورگی ها در حالی فردا میزبان بایرن مونیخ هستند که چند روز قبل میرکو اسلومکا را اخراج کردند. در دیدار فردا یوزف زین باوئر به عنوان سرمربی روی نیمکت هامبورگ می نشیند و گواردیولا نگران است که تغییرات در تیم هامبورگ، به نمایشی متفاوت از سه دیدار قبلی منجر شود.

او به خبرنگاران گفت:\" هامبورگ یکی از مهمترین باشگاه های آلمان است و تیمی بسیار هجومی در اختیار دارند. من انتظار یک دیدار دشوار را دارم. به یاد دارم وقتی اسلومکا برای اولین دیدار سرمربی هامبورگ بود، آنها 3-0 دورتموند را شکست دادند.

بایرن چهارشنبه شب در لیگ قهرمانان مقابل منچسترسیتی قرار گرفت و گواردیولا تاکید کرد که برای اعلام ترکیب اصلی تیمش برای دیدار مقابل هامبورگ، ابتدا باید با بازیکنانش صحبت کند.

\" با بازیکنانم صحبت خواهم کرد؛ به ویژه آنهایی که روز چهارشنبه بازی کردند. بعد از آن تصمیم خواهیم گرفت. شاید برای بن عطیه سخت باشد که هر سه روز بازی کند. پیش از دیدار مقابل منچسترسیتی، او دو ماه و نیم بود که بازی نکرده بود. آرین دیروز خوب تمرین کرد. امیدوارم برای بازی های بعدی آماده باشد اما مقابل هامبور غایب خواهد بود.\"

     
آی اسپورت
2014-09-20 00:43:38
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر