فهرست
فن خال: رونی و دخه آ تنها بازیکنان ثابت تیم من هستند
فن خال: رونی و دخه آ تنها بازیکنان ثابت تیم من هستند

فن خال: رونی و دخه آ تنها بازیکنان ثابت تیم من هستند

آی اسپورت- لوئی فن خال، سرمربی منچستریونایتد، تاکید کرد که وین رونی تنها بازیکن غیرقابل جانشین تیمش خواهد بود.

رونی برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی منچستریونایتد باید با بازیکنانی مانند رادامل فالکائو، آنخل دی ماریا، خوان ماتا و رابین فن پرسی رقابت کند اما فن خال تاکید کرد که تنها رونی و داوید دخه آ، می توانند از حضورشان در ترکیب اصلی شیاطین سرخ مطمئن باشند.

او به خبرنگاران گفت:\" فکر نمی کنم هیچ بازیکنی ثابت باشد. تنها کاپیتان جایگاه ویژه دارد؛ اما فکر نمی کنم بازیکن دیگری از چنین جایگاهی برخوردار باشد. همه بازیکنان این را می دانند زیرا می بینید که من چگونه تیمم را مدیریت می کنم؛ تنها کاپیتان و طبیعتا دروازه بان همیشه بازی می کنند.\"

رونی یکی از چهار بازیکنی است که در هر چهار دیدار این فصل منچستریونایتد در لیگ برتر، در ترکیب اصلی این تیم حضور داشت و جالب اینکه یکی دیگر از این بازیکنان، تایلر بلکت، بازیکن جوان این تیم است.

\" همیشه بازیکنانی هستند که آنها را در ترکیب قرار می دهیم. شاید تعجب برانگیز باشد که بلکت در همه دیدارها حضور داشته  است اما او خوب کار کرد.\"

فن خال همچنین در مورد چگونگی استفاده از فن پرسی و فالکائو صحبت کرد و گفت:\" فکر نمی کنم فالکائو مزاحمتی در کار فن پرسی ایجاد کند یا فن پرسی مزاحمتی برای فالکائو داشته باشد. فالکائو مهاجم بسیار خوبی است اما در همان اولین کنفرانس مطبوعاتی اعلام کردم که من به بازی فن پرسی هم علاقه دارم. او مهاجم بسیار خوبی است؛ ضمن اینکه ما رونی، یانوزای و جیمز ویلسون را هم داریم.\"

     
آی اسپورت
2014-09-20 01:27:42
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر