فهرست
ماتزاری : باید فرم خوب خودمان را مقابل پالرمو حفظ کنیم.
ماتزاری : باید فرم خوب خودمان را مقابل پالرمو حفظ کنیم.

ماتزاری : باید فرم خوب خودمان را مقابل پالرمو حفظ کنیم.

آی اسپورت- والتر ماتزاری سرمربی  اینتر پیش از دیدار روز یکشنبه سری آ مقابل پالرمو،  به بازیکنان خود هشدار داده است که  در باد پیروزی خود در دیدارهای قبل نخوابند.
اینتر یک شروع فوق العاده در این فصل داشته است، آنها در چهار دیدار پیروز شده اند و یک مساوی داشته اند بدون اینکه گلی دریافت کنند.

والتر ماتزاری یکشنبه گذشته  شاهد پیروزی درخشان 7-0 تیمش مقابل ساسولو در سن سیرو بود، همچنین یک مائورو ایکاردی سرحال که توانست هت تریک کند.

فرم خوب اینترمیلان با یک نمایش درخشان و پیروزی 1-0 مقابل دنیپرو اوکراین در مسابقات جام یوفا در گروه F در پنج شنبه شب ادامه یافت.دانیل دآمبروسیو تک گل این دیدار را در دقیقه 71 به ثمر رساند.
ماتزاری  اکنون تیم خود را برای انجام سومین دیدار طی هشت روز آماده می کند، جایی که اینتر می بایست با سفر به پالرمو و حضور در ورزشگاه باربرا مقابل پالرموی جوزپه یاکینی که به تازگی به سری آ صعود کرده است قرار گیرد.
ماتزاری  گفت: \"ما باید خیلی سریع خود را بازیابی کنیم به این دلیل که مسابقه در برابر پالرمو در انتظارماست و این دیداری آسان نخواهد بود، در دو بازی اول فصل پالرمو کمتر از آنچه لیاقتش را داشته اند، امتیاز گرفته است. یاکینی یک مربی بزرگ است و در آماده سازی تیمش بسیار خوب عمل می کند. این بازی به نظر بسیار دشوار می رسد\"

با توجه به حضور اینتر در رقابتهای اروپا و با توجه به وعده های داده شده، ماتزاری به خوبی می داند که می بایست از تمام نیمکت خود استفاده کند.

\"ما به همه نیاز داریم، همه بازیکنان باید خود را مثل 11 نفر اصلی احساس کنند، و همیشه تعهد زیادی برای حضور در زمین داشته باشند\"  او اضافه کرد \" این به این معنی است که ما هنوز در لیگ اروپا حضور داریم.\"

 کواچویچ و ناگاموتو به دلیل مصدومیت مقابل دنیپرو غایب بودند و معلوم نیست که به این دیدار هم برسند.
پالرمو پس از گذراندن فصل 14-2013 در سری B، به سطح اول فوتبال ایتالیا بازگشته است.
تا این جای کار، مردان یاکینی با سمپدوریا  1-1 مساوی کرده اند و در ورونا 2-1 شکست خورده اند و مطمئنا علاقه ی زیادی دارند تا دیدار برابر اینتر آغازی برای بازگشت آنها به سری آ باشد.
با این حال، مدافع پالرمو سینیشا آنجلکوویچ معتقد است تیمش می تواند این شروع بد را پشت سر بگذارد. او به کوریره دلا اسپورت گفت : \" آنها بدون ضعف هستند.ما باید جزییات را در مورد آنها مطالعه کنیم و سعی کنیم کیفیت خود مقابل سمپدوریا و پالرمو را تکرار کنیم چرا که بر خلاف گفته های مردم، ما در آن بازی ها خوب بازی کردیم. پالرمو نیازدارد تا شخصیتی نترس داشته باشد. آیا ما می توانیم اینتر را سورپرایز کنیم؟ بله قطعا می توانیم.\"

در آوریل 2013 در آخرین باری که دو طرف در سری آ با هم بازی کردند، پالرمو توانست1-0 برنده  شود.

     
آی اسپورت
2014-09-20 02:02:34
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر