فهرست
کاهش 2.5 میلیون یورویی سود مالی باشگاه آرسنال
کاهش 2.5 میلیون یورویی سود مالی باشگاه آرسنال

کاهش 2.5 میلیون یورویی سود مالی باشگاه آرسنال

آی اسپورت- باشگاه آرسنال اعلام کرد که در سال مالی اخیر، 6 میلیون یورو سود داشتند که نسبت به سال مالی قبل، 2.5 میلیون یورو افت داشت.

همچنین براساس این گزارش، مشخص شده که درآمد باشگاه آرسنال با 27 میلیون یورو افزایش نسبت به سال 2013، به 383.5 میلیون یورو رسید. این افزایش به دلیل افزایش در حق پخش رقابت های لیگ برتر و همچنین قهرمانی توپچی ها در رقابت های اف ای کاپ بود.

میزان دستمزدهای پرداختی این باشگاه هم از 196 میلیون یورو در سال 2013، به 211.3 میلیون یورو افزایش پیدا کرد که 55.7 درصد از درآمدهای باشگاه را به خود اختصاص می دهد. آرسنال در تابستان برای به خدمت گرفتن الکسیس سانچس، کالوم چمبرز، متیو دبوشی، داوید اوسپینا و دنی ولبک، در مجموع 95 میلیون یورو هزینه کرد و به این ترتیب، سود این باشگاه از فروش بازیکنان که سال قبل 60 میلیون یورو بود، به 8.7 میلیون یورو کاهش پیدا کرد.

ایوان گازیدیس، مدیر اجرایی باشگاه آرسنال، به خبرنگاران گفت:\" باشگاه، چه در داخل و چه خارج زمین، در شرای فوق العاده ای قرار دارد. همیشه می توان به دستاوردهای بیشتری رسید. سرمایه گذاری روی امکانات و زیرساخت های باشگاه، در آینده سود بیشتری به باشگاه خواهد رساند.\"

 

 

  ۱  
آی اسپورت
2014-09-20 02:57:41
نظر دهید

۱ نظر
-
شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۳، ۰۹:۵۴
باورم نمیشه هوادارای ارسنال نه سال برای صحنه ای که تو عکس میبینید صبر کرده باشن،خخخخخخخخخخخخخخخخ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر