فهرست
موراتا: در یوونتوس احساس کردم مهم هستم
موراتا: در یوونتوس احساس کردم مهم هستم

موراتا: در یوونتوس احساس کردم مهم هستم

آی اسپورت- آلوارو موراتا، مهاجم اسپانیایی یوونتوس، تایید کرد که با حضور در این باشگاه، بیش از قبل احساس مهم بودن کرده است.

این ستاره جوان در تابستان از رئال مادرید به یوونتوس پیوست اما مصدومیت در همان اولین روزهای حضورش در این باشگاه باعث شد تا برای هفته ها از میادین دور باشد. اما او اکنون آماده بازی است و می خواهد به رویای حضورش در ترکیب یوونتوس جامه عمل بپوشاند.

او به خبرنگاران گفت:\" ماجراجویی من در ایتالیا خیلی خوب پیش می رود. نمی توانم احساس بهتر از این داشته باشم. من شهر تورین و هم تیمی هایم را دوست دارم. خیلی خوب از من استقبال شد و از نظر شرایط بدنی هم خیلی خوب هستم. ریکاوری من خیلی خوب پیش رفت.

پزشکان و فیزیوتراپیست ها عالی کار کردند. اکنون به بهترین شکل برگشتم و شرایط خیلی خوبی دارم. بازی برای رئال یا رویا بود اما اکنون در یوونتوس هستم و آماده چالش جدید هستم. بازی برای یوونتوس هم یک رویا برای من است. می خواهم قدم به قدم پیش بروم تا به اهدافم برسم.  جدایی از رئال دشوار بود اما وقتی باشگاهی مانند یوونتوس به دنبال شماست، نمی توانید چیز بهتری بخواهید.

مهمترین مسئله این است که در یووه احساس می کنم مهم هستم. طوری که مربی با من صحبت می کند را دوست دارم. احساس می کنم بخشی از تیم هستم و برای تیم مفید هستم.\"

 

 

     
آی اسپورت
2014-09-20 03:14:59
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر