فهرست
پیش بازی استون ویلا- آرسنال: روز سخت توپچی ها
پیش بازی استون ویلا- آرسنال: روز سخت توپچی ها

پیش بازی استون ویلا- آرسنال: روز سخت توپچی ها

آی اسپورت- شاگردان آرسن ونگر بعد از شکست 2-0 در لیگ قهرمانان اروپا برابر دورتموند، حالا در حالی به لیگ برگشته اند که حریف امروز آنها ،یعنی استون ویلا به دنبال کسب چهارمین برد خود از پنجمین بازی رقابت های این فصل است. حالا استون ویلا فرصت دارد تا  با شکست توپچی ها در ویلاپارک، یک هفته بد را برای آنها رقم بزند.

این دو تیم در هفته های اخیر دو شرایط کاملا متضاد داشته اند. استون ویلا که از عملکرد درخشان خود در 4هفته گذشته از لیگ بسیار خوشحال هستند، عملکردی که آنها را تا رتبه دوم جدول بالا کشیده. درحالی که توپچی ها در 6 بازی گذشته خود در رقابت های مختلف، تنها به یک پیروزی رسیده اند.

استون ویلا هفته گذشته یک نتیجه عالی برابر لیورپول در آنفیلد گرفت و توانست این تیم را با یک گل از پیش رو بردارد.نتیجه ای که باعث شد مدیران ویلا در روز چهارشنبه گذشته، قرارداد پاول لمبرت، سرمربی باشگاه را تمدید کنند.

در مقابل این مربی اسکاتلندی که تیمش تا حالا در این فصل از مسابقات لیگ شکست نخورده، آرسن ونگر است که شاگردانش سه شنبه هفته گذشته شکست تلخی را برابر دورتموند تجربه کردند. موج انتقادات از آرسن ونگر به خاط عملکردش روع شده و حالا بازی امروز تیمش یک آزمون جدی در برابر تیمی است که در رده دوم جدول قرار گرفته است.

میزبان اما ممکن است در غیبت دو مهاجم خود یعنی لیبور کوژاک و کریستین بنتکه هردو به دلیل مصدومیت، در گلزنی به مشکل بخورد اما در خط دفاعی آنها تا حالا تنها یک گل خورده اند. هرچند خبرها حکایت  از بازگشت بنتکه ،بازیکن بلژیکی این تیم به تمرینات گروهی دارد. این بازیکن بلژیکی از زمانی که به ویلاپارک آمده، در 60 بازی انجام داده برای تیمش در لیگ برتر، 29 گل زده. این در حالی است که از ماه آوریل به بعد به دلیل مصدومیت از ناحیه آشیل پا برای آنها به میدان نرفته است.

در شرایطی که به نظر می آید مهاجم های اول استون ویلا برای این دیدار آماده نیستند، اما حالا مردان پاول لمبرت با اعتماد به نفس بیشتری به سراغ بازی های پیش رو می روند. چون قرارداد سرمربی شان خیلی زود تمدید شده و آنها نسبت به آینده اش در این باشگاه مطمئن هستند.

درست مثل استون ویلا،آرسنال هم در این فصل شکستی نداشته، اما انتقادات زیادی از شنبه هفته قبل از آرسن ونگر شروع شده، بازی برابر سیتی که آنها پیروزی را با نتیجه تساوی عوض کردند ، قبل از آن که به مصاف جوانان یورگن کلوپ بروند.

نمایش ازهم گسیخته مسوت اوزیل و سردرگمی دنی ولبک در بازی گذشته از آن جمله است، هرچند ممکن است بگوییم دست آرسن ونگر برای انتخاب بازیکن کمی بسته بوده اما ما عملکرد خوب الکس چمبرلین را در برابر دورتموند شاهد بودیم. یکی از معدود بازیکنانی که نمایش خوبی داست. بازیکن تیم ملی انگلستان که تنها دوبار برای تیمش در رقابت های مختلف به میدان رفته و می تواند بیشتر به تیمش کمک کند.

ضمنا انتظار می رود جک ویلشر به خاطر مصدومیت به دلیل پیچ خوردن پایش در روز سه شنبه، بهبود پیدا کرده باشد در حالی از آن سو پاول لمبرت هنوز در آمادگی مدافع تیمش، ران فلار برای دیدار امروز تردید دارد.

  ۱  
آی اسپورت
2014-09-20 12:45:07
نظر دهید
۱ نظر
-
شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۴۶
تیم ایران حریف این بازیکن ویتنام هم نشد.. ینی داغونیم، نبینی از دست دادی..

http://www1.varzesh3.com/files/Picture/00992039.jpg
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر