فهرست
پیش بازی ماینتز- دورتموند: کلوپ مقابل بازیکنان سابقش به پیروزی می رسد؟
پیش بازی ماینتز- دورتموند: کلوپ مقابل بازیکنان سابقش به پیروزی می رسد؟

پیش بازی ماینتز- دورتموند: کلوپ مقابل بازیکنان سابقش به پیروزی می رسد؟

آی اسپورت- یورگن کلوپ بعد از موفقیت در بازی سه شنبه هفته گذشته به مصاف تیم سابق خود یعنی ماینتز می رود. کلوپ که هم به عنوان بازیکن و هم به عنوان مربی در ماینتز کار کرده، به دنبال کسب سومین پیروزی متوالی تیمش در بوندسلیگای این فصل است.

آنها هفته اول بازی را با نتیجه 2-0 به بایرلورکوزن واگذار کردند. و قبل از غلبه کردن بر توپچی ها در چمپیونزلیگ در هفته گذشته، موفق شده بودند آگزبورگ و فرایبورگ را از پیش رو بردارند. عملکرد شاگردان کلوپ در خط حمله خوب بوده، جایی که آنها از چیرو ایموبیله و امریک آبامیانگ بهره می برند. البته خط حمله شاید بتوان با حضور بازیکنانی چون هملت میخیتاریان و کوین گروسکرویتس بهتر شود، بازیکنانی که با نزدیک شدنشان به خط حمله دورتموند ممکن است علامت خوبی برای کاسپر هولمند نداشته باشد.

کلوپ امروز درحالی به کوفیس آرنا می رود که تلاش می کند با بازی دادن سه بازیکن در جلوی زمین، یارانش سرعت بازی را در کنترلشان بگیرند و احتمالا هیچ رحمی هم به شاگردان سابقش نخواهد داشت.

اما از آن سو کاسپر هولمند، سرمربی سابق نورشلان دانمارک،  که شروع خوبی در کوفیس آرنا داشته، جایگزین توماس توچل شده که عملکرد موفقی در فصل 2013-14 برای این باشگاه داشت. تحت هدایت او ماینتز فصل را با مقام هفتمی به پایان رساند در حالی که باشگاه در نقل و انتقالات کاملا ناکام بود. اما تیم تحت هدایت هولمند هم از سه بازی پنج امتیاز گرفته که فعلا باعث شده آنها این فصل هم در مقام هفنمی جای بگیرند.

ضمنا یورگن کلوپ امروز هافبک تدافعی اش یعنی ایلکای گوندوغان و متس هوملس، مدافع مرکزی اش  را در اختیار نخواهد داشت. مدافعی که اخیرا به تمرینات گروهی تیم بازگشته ولی هنوز بعد از فینال جام جهانی برای تیمش به میدان نرفته است.

هولمند نیز امیدوار است عملکردی مناسب از مهاجم ژاپنی اش یعنی شینجی اوکازاکی ببیند. بازیکنی که درصدر جدول بهترین گلزنان این فصل بوندسلیگا قرار گرفته..با سه گل در سه بازی.

 

  ۱  
آی اسپورت
2014-09-20 12:54:11
نظر دهید

۱ نظر
-
شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۴۶
تیم ایران حریف این بازیکن ویتنام هم نشد.. ینی داغونیم، نبینی از دست دادی..

http://www1.varzesh3.com/files/Picture/00992039.jpg
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر