فهرست
پیش بازی هامبورگ – بایرن مونیخ: بحران هامبورگ تمام می شود؟
پیش بازی هامبورگ – بایرن مونیخ: بحران هامبورگ تمام می شود؟

پیش بازی هامبورگ – بایرن مونیخ: بحران هامبورگ تمام می شود؟

آی اسپورت-جوزف زین باوئر سرمربی کنونی هامبورگ به بازیکنان این تیم برای عملکرد شان برابر بایرن مونیخ هشدار داده است. این مربی 44 ساله سه روز پیش و خیلی زود جانشین میرکو سلومکا شد که تنها توانسته بود از سه بازی گذشته یک امتیاز بدست آورد.

بعد از فرار از سقوط این باشگاه در فصل گذشته، امیدواری زیادی وجود داشت چون بازیکنان زیادی مثل والون بهرامی،لوییس هولتبی و یوهان ژورو به این تیم اضافه شدند اما هیچ گونه تغییری نسبت به قبل به وجود نیامده و اکنون زینبویر جانشین سلومکا شده که بدترین شروع را با هامبورگ در بندسلیگا داشته است.

زین باوئر در اولین قدم باید در مقابل قهرمان اروپا یعنی بایرن مونیخ قرار بگیرد. اگرچه او اصرار دارد که هرنتیجه ای برابر تیم گواردیولا به او مربوط نخواهد شد ولی او به بازیکنان تیمش هشدار داده که عملکرد خوبی در این بازی از خود نشان دهند.

مهاجمان هامبورگ هم تحت فشار هستند.آنها هنوز در این فصل موفق به گلزنی نشده اند. و ما ممکن است نمایش آنها در برابر مدفعان قدرتمند بایرن راضی کننده نباشد.

بایرن مونیخ اما بوندسلیگا را خیلی خوب شروع کرده .با دو برد و یک تساوی. ودر رده دوم جدول قرار گرفته. درست پشت سر بایرلورکوزن و به دلیل تفاضل گل. مردان گواردیولا در سه بازی اخیرشان برابر هامبورگ 12 بار موفق به گلزنی شده اند و تنها 2 گل دریافت کرده اند. اعتماد به نفس تزد بازیکنان بایرن مونیخ بعد از پیروزی 1-0 شان برابر منچسترسیتی در رقابت هی چمپیونزلیگ در خانه خیلی بالا رفته. دیداری که مهدی بن عطیه برای اولین در آن به میدان رفت.بازیکن سابق آاس رم که حالا انتظار می رود در قلب خط دفاعی در کنار بوآتنگ به میدان برود.

یکی دیگر از بازیکنانی که حضورش در این بازی تضمین شده نیست، فرانک ریبری بال بایرنی هاست که به دلیل مصدومیت شاید به این دیدار نرسد. ملی پوش فرانسوی که هفته گذشته توانست یک گل برای تیمش به ثمر برساند، اما به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه زانو احتمالا امروز او را در میدان نخواهیم دید.

 

     
آی اسپورت
2014-09-20 19:59:55
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر