فهرست
پیش بازی: وستهام-لیورپول: آلاردایس یا راجرز؟
پیش بازی: وستهام-لیورپول: آلاردایس یا راجرز؟

پیش بازی: وستهام-لیورپول: آلاردایس یا راجرز؟

آی اسپورت- لیورپول تنها تیم انگلیسی است که چمپیونزلیگ این فصل را با پیروزی آغاز کرده. هرچند که تا این جای فصل عملکرد قابل قبولی در این فصل از لیگ برتر نداشته.آنها از 4 بازی 6 امتیاز گرفته اند و در جایگاه هشتم جدول رده بندی لیگ برتر حضور دارند. آنها هفته اول توانستند در خانه 2-1ساوتهمپتون را از پیش رو بردارند، سپس با نتیجه 3-1از سیتی شکست خوردند،بعد تاتنهام را 3-0 در هم کوبیدند و هفته قبل با نمایشی ضعیف در مقابل استون ویلا زانو زدند. حالا باید دید شکست برابر استون ویلا آنها را از مسیر پیروزی شان خارج کرده و یا آنها برابر وستهام هم ناکام خواهند بود.

وستهام اما تحت هدایت سام آلاردایس از 4 بازی درست 4امتیاز کسب کرده.آنها در هفته اول مقبل تاتنهام تن به شکست 1-0 دادند. بعد 3-1 مقابل کریستال پالاس به پیروزی رسیدند. در هفته سوم با همین نتیجه به سائوتهمپتون باختند و در هفته قبل در مقابل هال سیتی به تساوی 2-2 رسیدند.

آخرین دیدار این دو تیم در فصل گذشته دو بر یک به سود قرمزها به پایان رسیده. دیداری که در بویلند گراند برگزار شده بود. ورزشگاهی که امروز هم میزبان این دیدار است.

 براندن راجرز لیورپول را احتمالا امروز با ترکیب مینیوله،لورن، اسکرتل،مورنو،مانکیو، لالانا، هندرسون،جرارد، مارکوویچ،بالوتلی و استرلینگ به میدان می فرستد. بازیکنانی که احتمالا در سیستم 4-3-3 چیده می شوند.

ترکیب احتمالی وستهام در سیستم 4-2-3-1: آدریان،دمل،تامکینس،رد،کرسول،یوااته،نوبل، داونینگ، والنسیا، زاراته و ساخو

  ۲  
آی اسپورت
2014-09-20 19:55:38
نظر دهید

۲ نظر
-
شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۳، ۱۳:۴۴
لیورپول 3-1 از سیتی باخت نه 2-1 لطفا اصلاح کنید
تی تی باتعصب
شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۰۱
این راجرز چرا برای خرید یه دروازه بان خوب اقدام نمیکنه خسته شدیم از بس این مینیوله سوتی داد.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر