فهرست
درخشان: این هفته فاصله‌مان را با صدر کمتر می‌کنیم/ امیدوارم بقیه بازیکنان مثل نوری احیا شوند
درخشان: این هفته فاصله‌مان را با صدر کمتر می‌کنیم/ امیدوارم بقیه بازیکنان مثل نوری احیا شوند

درخشان: این هفته فاصله‌مان را با صدر کمتر می‌کنیم/ امیدوارم بقیه بازیکنان مثل نوری احیا شوند

آی اسپورت- با پیروزی تیم پرسپولیس برابر راه آهن و امتیاز از دست دادن رقبای بالانشین این تیم، حالا قرمزپوشان امیدوارانه تر به ادامه ی لیگ نگاه می کنند. چیزی که حمید درخشان هم آن را در نظرش دارد و می گوید این هفته اختلاف را با رقبا کمتر می کنیم. مصاحبه با درخشان را در زیر بخوانید:

* به نظر می‌رسد با پیروزی مقابل راه‌آهن، پرسپولیس کمی به آرامش رسیده است.

- امیدوارم که این طور باشد. ما نیاز به آرامش بیشتری داریم که بتوانیم با تمرکز بالا در ادامه بازی‌ها کار کنیم. باید به تدریج به اهداف خود برسیم و رسیدن به هر هدفی در وهله اول نیاز به آرامش دارد.

* این آرامش به ویژه در فوتبال ایران وقتی به دست می‌آید که بازیکنان از لحاظ مالی مشکلی نداشته باشند.

- شکر خدا برای این موضوع هم برنامه‌ریزی ‌کرده‌ایم. با پیشنهادی که من دادم باشگاه حقوق بازیکنان را هفته‌ به هفته‌ به آنها پرداخت می‌کند. در این شرایط باشگاه می‌داند که هر هفته‌ چقدر پرداختی دارد و بازیکنان هم می دانند که طبق نتیجه‌ای که کسب می‌شود می‌توانند چند درصد از مطالباتشان را دریافت کنند. این شیوه‌ای است که در همه جای دنیا عرف است. در این شرایط به باشگاه هم فشار نمی‌آید و هر دو طرف انتظارات هم از یکدیگر را می‌دانند.

* محمد نوری به عنوان کاپیتان پرسپولیس در دو بازی گذشته به نوعی احیا شده است.

- خدا را شکر می‌کنم که عملکرد بازیکنان ما بهتر از قبل بوده است. اعتقاد دارم در کنار نوری سایر بازیکنان ما هم احیا می‌شوند و این فقط نیاز به زمان دارد. توانایی بازیکنان ما خیلی بیشتر از این‌هاست. باید به آنها فرصت دهیم.

* برای جذب بازیکن جدید چه برنامه‌ای دارید؟

- فعلا در حال مطالعه بر روی چند گزینه هستیم که چه بازیکنانی و از کجا به خدمت بگیریم. با این حال مهم‌ترین کار برای ما آماده شدن برای بازی‌های آینده است و کم‌کم به جذب بازیکن جدید هم اقدام می‌کنیم.

* بازی هجومی پرسپولیس در 30 دقیقه‌ نخست مقابل راه‌آهن خیلی زود هواداران را به تشویق شما واداشت.

- هدف ما هم به دست آوردن رضایت تماشاگران است. البته نه فقط بازی زیبا، بلکه نتیجه‌گیری برای ما مهم‌تر است. دوست داریم این روند را ادامه دهیم و برای این کار یکسری عوامل نیاز است که دست به دست هم دهد.

* با باخت استقلال تقریبا همه نتایج بالای جدولی به سود پرسپولیس شد.

- فوتبال همین است و فراز و نشیب زیاد دارد. هدف ما کم کردن فاصله با صدر جدول است و در این راه بیشتر از هر چیزی دل به حمایت هواداران بسته‌ایم. امیدواریم در بازی بعد که در خانه برگزار می‌کنیم باز هم این فاصله را کمتر کنیم.

 

  ۱۱  
آی اسپورت
2014-09-20 14:56:20
نظر دهید
۱۱ نظر
ToRnAdO
شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۳، ۱۵:۳۵
این مهدی طارمی هم خوب خودشو داره نشون میده..هم قدرت بدنی خوبی داره هم دوندس هم پاس های خوبی میده..ایشالا بیشتر هم بدرخشه♥
علی پارسا
شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۳، ۱۵:۳۷
بابا تو که اینقدر مربی قدری بودی که تونستی یک هفته ای این جنازه خبرچین آدم فروشو احیا کنی چطورزودتر کسی منوجه این توانایی های تو نشد و تا حالا بیرون بودی؟؟؟؟
خراب مورینیو
شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۱۴
خیلی برای " این پرسپولیس " خوشحالم .. بی نهایت ! .... با اینکه استقلالی 4 اتیشه ام شاید ! .... ولی از همون روز اول گفتم پرسپولیس درخشان حتما رتبه ای معجزه وار کسب خواهد کرد .... بدون حاشیه ... بدون جو سازی ... بدون حمله به داورها بعد از هر بازی ... بدون سردرد ... بدون اتهام زنی ... بدون لابی ... بدون دار و دسته ... بدون بابک و روباه ! ... بدون ماشین مازراتی 2 میلیاردی ... بدون لباس مارک فروشی خیابون فرشته ! ... بدون کامیون از اردبیل ... بدون حتی آقای گل جهان ( مالدیو سابق !) .... و نکته جالبش اینه که همه این ها رو درخشان کسب خواهد کرد .... به قول دکتر صدر !... ب" به شکل طعنه آمیزی با 100 میلیون کمتر از دستیار چندم جناب لابی کبیر !!! " .... البته امیدورام این لابی بعد از متلاشی کردن پرسپولیس ... اموال جناب هدایتی رو در " ختافه " ..... خاک نکنه !!!!
-
شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۴۲
تیم ایران حریف این بازیکن ویتنام هم نشد.. ینی داغونیم، نبینی از دست دادی..

http://www1.varzesh3.com/files/Picture/00992039.jpg
-
شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۳، ۱۹:۲۲
برات متاسفم خراب مورینیو. فقط میتونم بگم حیف دایی که تو ایران متولد شد.هر جای دیگه بود رو سرشون میذاشتن و حلوا حلواش میکردن. بدبخت! تو درخشان و با دایی مقایسه میکنی؟؟!! ورزشگاه سن سیرو دایی رو میشناسه. کتاب گینس دایی رو میشناسه.تو چی میگی اخه
خراب مورینیو دروغگویه بزرگ
شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۳، ۲۰:۳۸
خراب مورینیو اولا که دروغگوووو 4 دروغی بیش نیست چون 1 دربی وسطش مساوی شد و اگه قراره مساوی ها رو نشماریم و فقط بردها حساب شن؟؟؟در دربی هایه 42 تا 48 در 7 دربی پرسپولیس 5 تا رو برد و 2 تا مساوی شد اوکی؟؟؟ سوادت باید قد بده که 5 از 4 بزرگتره؟؟؟ پس 555555555 در شمن به امیده باخت هایه بعدی شما تا تیمه شما هم بدونه کله مرغی بشه تا مافیا نباشه تا بازیکن های خوبه حریفو شبه قبله بازی ها نخره تا اون رفیقه کثیفش بازیکن ها رو تلکه نکنه تا 1 ادم زیر دیپلم نیم وجبی نشه سرمربی تیمه دوم پایتخت تا همین قندلی خودش مازراتی سوار نشه پراید هم زیادشه و ................................
-
شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۳، ۲۰:۵۶
علی پارسا دمت گرم ممد نوری به دایی خیانت کرد
علی پارسا
يكشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۳، ۰۱:۲۱
نوکرم نام ونام خانوادگی واقعا حیف شهریار که تواین مملکت بدنیا اومد
-
يكشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۳، ۰۲:۱۴
راه آهن استیلی به پرسپولیس باج داد.چقد شما ساده اید.اگه لنگ راس میگه اس اهواز رو ببره.
پرسپولیس زلزله
يكشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۳، ۰۴:۵۹
استقلالیا وعده ما هفته پانزدهم.همین..تماس فرت
پرسپولیس زلزله
يكشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۳، ۰۴:۵۹
استقلالیا وعده ما هفته پانزدهم.همین..تماس فرت
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر