فهرست
آرسن ونگر: حاضرم برای مسوت اوزیل 42 میلیون پوند بپردازم
آرسن ونگر: حاضرم برای مسوت اوزیل 42 میلیون پوند بپردازم

آرسن ونگر: حاضرم برای مسوت اوزیل 42 میلیون پوند بپردازم

آی اسپورت- سرمربی توپچی ها روی این موضوع اصرار دارد که حاضر است 42 میلیون پوند برای اوزیل بپردازد.

آرسن ونگر اما برای منحرف کردن اذهان عمومی از قیمت بالای اوزیل، می گوید بهتر است منتقدان به جای تمرکز روی یک فرد، روی کل تیم قرار دهند.او به خبرنگاران گفت:\" من حاضرم دوباره این مبلغ را برای اوزیل بپردازم. شما انتظار دارید تیم خوب بازی کند و باید توجه کنید به بازی مسئولانه هر بازیکن . البته من برای گرفتن بهترین نتیجه حاضر شدم این مبلغ را برای او بپردازم. اما معتقدم هر بازیکنی حتی با قیمت یک یورو باید در قبال تیمش مسئول باشد. زمانی که من در هر بازیکنی ، استعداد می بینم ، فکر می کنم که چگونه می توانم ازآن بهترین استفاده را بکنم. این موضوع ربطی به قیمت بازیکن ندارد.\"
مسوت اوزیل اما از طرف روزنامه بیلد آلمان به عنوان مقصر اصلی شکست تیمش برابر دورتموند. واکنش آرسن ونگر به این موضوع:
\"چرا آنها باید نگران شوند؟برای چه؟ما از تاریخ 1 آوریل تنها یک بازی شکست خورده ایم. اجازه دهید صحبت ها واقع بینانه باشد.آنها نباید نگران اوزیل باشند و فقط باید او را حمایت کنند.من می دانم که شما می خواهید بهترین بازیکنانتان در هر بازی عملکردهای متفاوتی داشته باشد. ما الان در دوره ای هستیم که کمی اوضاع خوبی نداریم.شما کمک کنید.\"
او اضافه کرده:\" باشگاه متحدکننده بین بازیکنان،هواداران و مدیران است.شما باید متحد باشید و از تیمتان حمایت کنید حتی زمانی که شرایط خوبی ندارد.\"

  ۱  
آی اسپورت
2014-09-20 19:49:57
نظر دهید

۱ نظر
meysam
شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۲۶
قابل توجه مترجم عزیز
دوست عزیز 42 میلیون پوندنه 50 میلیون پوند
در خبر اصلی در تیتر مطلب کلمهagain به کار رفته است
در خبر اصلی 50 میلیون یورو آمده است
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر