فهرست
هاجسون:میزبانی یورو یک اتفاق مثبت است
هاجسون:میزبانی یورو یک اتفاق مثبت است

هاجسون:میزبانی یورو یک اتفاق مثبت است

آی اسپورت-به نظر روی هاجسون برگزاری مرحله نیمه نهایی و نهایی مسابقات یورو 2020 در ورزشگاه ومبلی می تواند بازیکنان جوان تیم ملی انگلستان را به موفقیت در این تورنمنت ترغیب کند.
یوفا دیروز اعلام کرد که استادیوم ومبلی میزبان مسبقات نیمه نهایی و نهایی در سال 2020 خواهد بود. اتفاقی که آخرین بار در سال 1996 اتفاق افتاده بود.
رحیم استرلینگ،جک ویلشر،فیل جونز و دنی ولبک آن زمان تقریبا 30 ساله خواهند بود و هاجسون بر این باور است که این بازیکنان می تواندد در تورنومنت 6 سال بعد بدرخشند. او به وب سایت رسمی تیم ملی انگلستان گفته است:\" این یک اتفاق مثبت خصوصا برای جوانان انگلستان است. برای بازیکنان نوظهور. اگر این بازیکنان از این فرصت استفاده نکنند،آنها بزرگترین اشتباه را مرتکب شده اند.\"
او اضافه کرده:\" آنها در سال 2020 به سنی در بین 27 تا 29 خواهند رسد و به سختی بازیکنی به 30 سال خواهد رسید. این موضوع باید اتفاق فوق العاده ای در زندگی حرفه ای آینده آنها باشد. چون آنها زندگی فوتبالی خود را در بالاترین سطح شروع کرده اند و می توانند آن را به بهترین شکل به پایان برسانند. با دو بازی فوق العاده در ومبلی در مرحله نیمه نهایی و نهایی.. این تجربه ای است که هرگز خریدنی نیست.ما تیم ملی آلمان را دیدیم که توانست با بازیکنانی که شاید تنها در دو یا سه تورنومنت مهم شرکت داشته اند، قهرمان جام جهانی شود.\"
سرمربی سه شیرها اضافه کرده:\" من برای انگلیسی ها خوشحالم. کار بسیار شگفت انگیزی انجام شده . عملکرد ما در جام جهانی ناامیدکننده بود.ما کمی بدشانس بودیم . اما حالا خوشبین هستیم که این اتفاق می تواند فوتبال انگلستان را تا حدودی جلو ببرد.امیدوارم مردم برای این اتفاق جشن بگیرند.\"

     
آی اسپورت
2014-09-20 15:39:48
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر