فهرست
کاسیاس خرید جدید آرسنال؟
کاسیاس خرید جدید آرسنال؟

کاسیاس خرید جدید آرسنال؟

آی اسپورت-  وویتخ شتزنی، دروازه بانی لهستانی و شماره یک آرسنالی ها در شکست 2-0 هفته قبل تیمش برابر دورتموند اصلا موثر نبود و به هیچ وجه از جانب سنگریان دیگری هم تحت فشار قرار ندارد.

سران آرسنال به دنبال یافتن راهی برای انتقال کاسیاس کهنه کار در تابستان گذشته به تیمشان بودند و موفق نشدند.حالا طبق گزارش Le Sport چاپ فرانسه ونگر درصدد آن است تا در ژانویه آینده کاسیاس را برای رقابت کردن با شتزنی به امارات بیاورد.

این سنگربان اسپانیایی در آخرین نمایش خود در برابر اتلتیکومادرید که به شکست 2-1 تیمش منجر شد، در سانتیاگوبرنابئو مورد سوت و استهزاء تماشاگران قرار گرفت. هرچند طرفداران واقعی رئال هنوز از حمایت و تشویق از این بازیکن دریغ نکردند خصوصا وقتی او هفته قبل در بازی برابر بازل با یک رفلکس فوق العاده دروازه شان را نجات داد.

با وجود همه این شایعات، فلورنتینو پرز، رییس باشگاه رئال، هفته گذشته از کاسیاس به خاطر حضور 15 ساله اش در سانتیاگوبرنابئو تقدیر کرد.او اعلام کرده که کاسیاس یک ماکت واقعی و عاطفی برای این باشگاه است.

کاسیاس فصل پیش زیر سایه دیگو لوپز قرار داشت ولی در مسابقات اروپایی برای تیمش به میدان می رفت. بعد از انتقال لوپز او این فصل با کیلور ناواس کاستاریکایی ،شماره یک باشگاه، رقابت می کند.کارلو آنجلوتی اما هنوز اعتقادش را به کاسیاس از دست نداده است. اوگفته است:\" ایکر هرگز اعتماد به نفسش را از دست نداده. ما به او برای سالگرد پانزدهمین سال حضورش در مادرید تبریک می گوییم و بهترین ها را در آینده برایش آرزو داریم. ما همیشه به او افتخار می کنیم.\"

آرسن ونگر در تابستان گذشته دیوید اوسپینای کلمبیایی را هم به مبلغ 3.2 میلیون پوند به امارات آورد.اما آوردن کاسیاس مطمئنا چالش بیشتری را برای شتزنی ایجاد خواهد کرد.

  ۲  
آی اسپورت
2014-09-21 04:05:11
نظر دهید

۲ نظر
-
شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۳، ۱۷:۳۹
این ونگر همش بلده بنجلا رو بخره
علی
شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۳، ۲۰:۵۱
تا جایی که ما میدونیم لوپز اسپانیاییه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر