فهرست
بایرامی: به همه نشان دادیم فوتبال بیشتر از 90 دقیقه است!/ این بهترین گل عمرم بود
بایرامی: به همه نشان دادیم فوتبال بیشتر از 90 دقیقه است!/ این بهترین گل عمرم بود

بایرامی: به همه نشان دادیم فوتبال بیشتر از 90 دقیقه است!/ این بهترین گل عمرم بود

آی اسپورت- بازیکن تیم فوتبال گسترش فولاد، گل روز گذشته اش به ذوب آهن را بهترین گل دوران ورزشی اش می داند. بایرامی در گفتگو با فارس ابراز امیدواری کرده تا روند خوب این روزهای گسترش ادامه پیدا کند. 

به یاد ماندنی ترین بازی گسترش 

 به نظرم این به یادماندنی‌ترین بازی گسترش‌فولاد بود چرا که تا دقیقه 91 از  حریف 2 بر یک عقب بودیم اما در 5 دقیقه بازی را بردیم و این دیدار حساس و 6 امتیازی را به سود خودمان تمام کردیم چرا که امتیاز ما با ذوب‌آهن برابر بود و نتیجه این دیدار خیلی ارزش داشت.

فوتبال بیشتر از 90 دقیقه است! 

البته ما بد بازی نکردیم و فقط بدشانس بودیم اما خواست خدا بود که با همدلی توانستیم این بازی را ببریم و به همه نشان دادیم که فوتبال بیشتر از 90 دقیقه است. بعد از بازی هم همه خوشحال بودند و تارتار هم از بچه‌های تیم تشکر کرد.

به مدعی ها باخته ایم

 باید این روند ادامه داشته باشد چرا که از این به بعد قرعه ما آسانتر شده و در نیم فصل دوم اکثر بازی‌های ما در تبریز برگزار می‌شود. البته این را در نظر داشته باشید که سه باخت ما مقابل سپاهان، استقلال و فولاد بود که هر سه مدعی قهرمانی هستند.

لیگ تازه شروع شده است

 به نظر من لیگ برای ما از دیروز شروع شده و در بازی با ملوان هم می‌توانیم امتیاز بگیریم و امیدوارم روند ما در انزلی هم مثبت باشد.

بهتر گل عمر

گل سه امتیازی من زحمت بچه‌ها بود اما فکر می‌کنم گل دقیقه 95 من بهترین گل عمرم بود که واقعا بعد از گل نمی‌دانم چه خوشحالی‌ای انجام دادم و فقط می‌دانم به سمت پدر و برادرم رفتم تا گل را به آنها تقدیم کنم.

     
آی اسپورت
2014-09-20 17:10:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر