فهرست

رفیعی: گل زدن برایم مهم نیست/ اسکوچیچ بین دو نیمه نکات مهمی گفت/ مدیران باشگاه به دنبال جدب بازیکن هستند

آی اسپورت- زننده گل سه امتیازی فولاد در جدال روز گذشته ورزشگاه آزادی، بهترین بازیکن این تیم از ابتدای فصل بوده است. مهره تکنیکی اهوازی بعد از به ثمر رساندن پنجمین گل لیگ برتری، در گفتگو با ایسنا تاکید کرده است که به آقای گلی فکر نمی کند. 

انگیزه خوبی برای این مسابقه داشتیم

بازی بسیار خوب، زیبا و تماشاگرپسندی بود. استقلال در خانه خودش بازی می کرد و از حمایت تماشاگرانش نیز بهره می برد. تیم ما با توجه به بردی که هفته گذشته به دست آورده بود و تمرینات خوبی که پشت سر گذاشته بودیم، انگیزه و شرایط خیلی خوبی برای این مسابقه داشتیم و همین موضوع باعث شد که بازی بسیار خوب باشد و موقعیت های زیادی روی دروازه های دو تیم ایجاد شود.

نیمه اول کنترل کردیم

 در این دیدار هر دو تیم به شکلی نشان دادند که دوست داشتند بازی را ببرند. فکر می کنم تیم استقلال در نیمه اول کمی بر بازی مسلط‌تر بود و در همان ابتدای بازی بهمن کامل از تیم ما دچار مصدومیت شد که این موضوع کمی شرایط و تفکر آقای اسکوچیچ نسبت به ابتدای کارمان را بر هم زد و مجبور شد دست به تعویض اجباری بزند و سیستم را تغییر دهد. همین موضوع باعث شد که استقلال در نیمه اول بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشته باشد و ما هم سعی کردیم بازی را کنترل کنیم.

نکات مهم اسکوچیچ

 بین دو نیمه مانند همیشه آقای اسکوچیچ نکات خیلی مهمی را در اختیار ما قرار و انرژی خیلی خوب و مضاعفی به ما داد. به هر حال او از ما خواست که محکم، با انرژی و برای پیروزی بازی کنیم. فکر می‌کنم در نیمه دوم شرایطمان خیلی بهتر شد و بیشتر مالک توپ بودیم و سعی کردیم در ضد حمله به استقلال و خط دفاعی آن آسیب برسانیم و از موقعیت‌هایمان بهره ببریم.

سه امتیاز مهم و شیرین 

خدا را شکر در 10 دقیقه پایانی مسابقه به گل رسیدیم. در ادامه نیز در روزی که خط دفاعی و دروازه‌بان ما شرایط خیلی خوبی را پشت سر گذاشتند و بازی فوق العاده ای را انجام دادند، توانستیم بازی را کنترل کنیم و با سه امتیاز خیلی مهم و شیرین به اهواز برگردیم.

آقای گلی مهم نیست

 خیلی برای من گل زدن مهم نیست و قبلا هم گفته‌ام نه به دنبال آقای گلی هستم و نه به دنبال این هستم که با گل زدنم چیز خاصی را نشان دهم. هر چند هیچ کس از این عنوان‌ها بدش نمی آید ولی من دوست دارم برای موفقیت تیمم گل بزنم و اگر شرایط به صورتی شود که آقای گل لیگ شوم، چه بهتر. آن چه برای من به ویژه در این دیدار مهم بود، پیروزی تیمم بود. چرا که شرایطمان به صورتی بود که با برد در این دیدار می توانستیم شرایط مان را در جدول بهبود ببخشیم. ضمن این که روحیه مضاعفی برای ادامه کار به ما می‌داد. از این که توانستم در این پیروزی نقش داشته باشم خوشحالم و خدا را شکر می‌کنم. این گل را به تمام طرفدارانمان به ویژه آنهایی که لطف کردند و به تهران آمدند، تقدیم می کنم.میدوارم در بازی‌های آینده نیز به پیروزی برسیم و خیلی هم خوشحال می‌شوم که پای بازیکنانی از جمله اسماعیل شریفات و ساسان انصاری هم به گلزنی باز شود ولی مطمئنا عملکردی که آنها در خط جلو تیم دارند باعث شد که فضا نصیب من و سایر بازیکنان شود.

روند رو به رشد

روند تیم ما با توجه به شرایطی که داریم و شاید هواداران خیلی وارد متن تیم ما نباشند، روند رو به رشدی بوده است. پیش از بازی با استقلال تهران یک هفته به صورت مداوم‏‏‎، تمام رسانه‌ها می‌گفتند که استقلال بدون چهار، پنج بازیکن خود می‌خواهد با فولاد بازی کند در حالی که دیدید در غیاب این بازیکنان، نفرات دیگری بازی کردند که هیچ فرقی با آن بازیکنان نداشتند. شرایط تیم ما از ابتدای فصل به صورتی بود که دائما به دلایلی در حال از دست دادن مهره‌هایی هستیم که تیم و آقای اسکوچیچ روی این مهره‌ها حساب می کردند.

اعتماد اسکوچیچ

 در حال حاضر تمام نیمکت ما از بازیکنان جوان و آکادمی‌مان هستند و این نشان می‌دهد که ما تاکنون با توجه به این شرایط خیلی خوب کار کرده‌ایم و نتیجه گرفته‌ایم. من به تمام دوستان جوانم تبریک می‌گویم و از اعتماد آقای اسکوچیچ هم تشکر می‌کنم که این فضا را برای پیشرفت به ما داده است.

قهرمانی؟ زود است!

ما هنوز یک سوم لیگ را هم پشت سر نگذاشته‌ایم. تیمی که هدفش قهرمانی یا کسب سهیمه باشد باید سعی کند پله پله کارش را پیش ببرد و تاکنون تیم ما خوب پیش رفته است و هدف‌مان این است که بازی به بازی با برنامه هایی که داریم، امتیاز جمع کنیم. حتی زمانی که لیگ هم شروع نشده است، با توجه به شخصیت، سابقه و یارگیری تیم ها، معمولا می توان متوجه شد که کدام تیم ها شانس قهرمانی دارند. البته همیشه داشتن مهره های خوب، نشان از برتری نیست.

کار سختی داریم

به هر حال در این فوتبال و این شرایط اصلا نمی توان پیش بینی کرد چه موقع و چه تیمی می تواند نتیجه بگیرد. من مطمئن هستم که هم در بالا و هم در پایین جدول تا پایان لیگ تغییرات بسیاری ایجاد می شود. امیدوارم تیم ما این روند رو به رشدی که داشته است را ادامه دهد. به هر حال کار سختی داریم، چرا که ما در دو جام حذفی و باشگاه های آسیا هم باید بازی کنیم، ضمن اینکه روز به روز نفرات مان هم کمتر می شوند. البته مطمئنا مسوولان باشگاه به فکر این موضوع و جذب بازیکن هستند و با اضافه کردن چند بازیکن و میدان دادن به جوانان، نتیجه را روز به روز بهتر می‌کنند.

  ۲  
آی اسپورت
2014-09-20 18:11:24
نظر دهید

۲ نظر
-
شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۳، ۲۰:۱۷
وقت تلف کردی بحرینی
foolad
شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۳، ۲۳:۲۲
ما هوادارا عاشقتیم حاج سروش
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر