فهرست
برنامه تمرینی پرسپولیس/ 7 جلسه تمرین قبل از استقلال خوزستان
برنامه تمرینی پرسپولیس/ 7 جلسه تمرین قبل از استقلال خوزستان

برنامه تمرینی پرسپولیس/ 7 جلسه تمرین قبل از استقلال خوزستان

آی اسپورت- تیم فوتبال پرسپولیس که روز گذشته اولین جلسه تمرینی خود پس از دیدار برابر راه آهن را در ورزشگاه درفشی‌فر برگزار کرد، تا بازی با استقلال خوزستان هفت جلسه تمرینی دیگر را در برنامه خواهد داشت.

به گزارش آی اسپورت و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس و طبق اعلام سرپرست تیم، سرخپوشان در این هفته روزهای یکشنبه و سه‌شنبه تمرینات خود را دو نوبت صبح و بعدازظهر پیگیری خواهند کرد که در جریان آن، بازیکنان صبح‌ها از ساعت 10 در ورزشگاه درفشی‌فر حاضر شده و تمرین از ساعت 10:30 آغاز و بعدازظهر‌ها هم از ساعت 17:30 در این مجموعه حاضر می‌شوند و تمرین از ساعت 18 استارت می‌خورد.

تیم فوتبال پرسپولیس امروز شنبه و دوشنبه هم یک جلسه تمرین خواهد داشت که طبق ساعت اعلام شده در نوبت بعدازظهر انجام می‌شود.

آخرین تمرین تیم فوتبال پرسپولیس صبح چهارشنبه از ساعت 11 انجام می‌شود و اعضای تیم بعد از این تمرین برای برپایی اردو، راهی هتل محل اقامت خود می‌شوند.

گفتنی است؛ تیم فوتبال پرسپولیس روز پنجشنبه در چارچوب دیدارهای هفته دهم لیگ برتر در ورزشگاه آزادی میزبان تیم استقلال خوزستان خواهد بود. این بازی از ساعت 17:20 آغاز خواهد شد.

     
آی اسپورت
2014-09-20 19:52:15
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر