فهرست
مورینیو: باید جام های تیم هایی که فرپلی مالی را رعایت نمی کنند، گرفته شود
مورینیو: باید جام های تیم هایی که فرپلی مالی را رعایت نمی کنند، گرفته شود

مورینیو: باید جام های تیم هایی که فرپلی مالی را رعایت نمی کنند، گرفته شود

آی اسپورت- ژوزه مورینیو، سرمربی چلسی، از یوفا خواست از باشگاه هایی فرپلی مالی را رعایت نمی کنند، امتیاز کسر کند و حتی قهرمانی های آنها را بگیرد.

چلسی فردا در لیگ برتر مقابل منچسترسیتی قرار خواهد گرفت؛ تیمی که به دلیل رعایت نکردن فرپلی مالی، 60 میلیون یورو جریمه شد و در لیگ قهرمانان نیز به جای 25 بازیکن، تنها اجازه معرفی 21 بازیکن را داشت.

اما مورینیو معتقد است که چنین جریمه هایی کافی نیست و معتقد است تیم هایی که فرپلی مالی را رعایت نمی کنند، از چمپیونزلیگ به لیگ اروپا منتقل شوند.

\" همه می دانند که جریمه هایی وجود دارد و اگر چنین جریمه هایی وجود دارد، پس کنترل وجود دارد. اما آیا جریمه ها عادلانه هستند؟ اینطور فکر نمی کنم. به نظر من، اولین کاری که باید انجام داد، کسر امتیاز و گرفتن قهرمانی است. اگر فقط قرار باشد به فرپلی مالی را زیر پا گذاشت و تنها جریمه شد، تخلفات ادامه پیدا می کند.

وقتی فرپلی مالی را زیر پا بگذارید، یک یا دو بازیکن را از شما می گیرند؛ یعنی به جای 24 بازیکن، با 22 بازیکن پا به رقابت ها می گذارید. اما وقتی چمپیونزلیگ را با 6 امتیاز کمتر آ؛از کنید یا به لیگ اروپا فرستاده شوید، قضیه جدی تر می شود.\".

  ۲  
آی اسپورت
2014-09-20 20:31:23
نظر دهید

۲ نظر
شاهرخ،شیاطین سرخ
شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۳، ۲۱:۲۷
اولین تیمی که باعث شد یوفا به فکر فیرپلی مالی بیوفته چلسی مورینیو تو دوره اول بود،الان خودش مدعی بقیه شده
خراب مورینیو
شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۳، ۲۱:۳۲
اصلا نمیتونم خودمو جای پلگرینی بذارم .... اونم الان بعد از باخت دقیقه 90 جلوی بایرن !!! .... کی میتونه؟؟؟؟؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر