فهرست
هامبورگ 0 - بایرن مونیخ 0؛ توقف شماره 2 پپ!
هامبورگ 0 - بایرن مونیخ 0؛ توقف شماره 2 پپ!

هامبورگ 0 - بایرن مونیخ 0؛ توقف شماره 2 پپ!

آی اسپورت - بایرن مونیخ در ادامه هفته چهارم رقابت های بوندس لیگا عصر امروز در خانه هامبورگ به تساوی بدون گل رضایت داد.

این نتیجه دومین تساوی خارج از خانه شاگردان پپ گواردیولا در فصل جاری محسوب می شود.

گواردیولا برای این دیدار دشوار خارج از خانه ترکیب متفاوتی را در نظر گرفته بود. لواندوفسکی، ماریو گوتزه و ژابی آلونسو روی نیمکت نشستند تا پیزارو و شکیری فرصت خودنمایی داشته باشند.

بایرن که پیش بینی می شد پس از پیروزی شیرین وسط هفته مقابل منچستر سیتی از روحیه خوبی برخوردار باشد،آن طور که انتظار می رفت ظاهر نشد. غیبت بازیکنان خلاقی همچون روبن، ریبری و گوتزه باعث شده بود تا بایرن از نشاط و شور لازم برای باز کردن دروازه هامبورگ بی بهره باشد.

در آن سوی میدان هامبورگ نیز با اتکا به مهره هایی همچون بهرامی و هولتبی سعی در اداره بازی و به دست اوردن حداقل امتیاز ممکن را داشت.

بازی در طول نود دقیقه بسیار درگیرانه و فیزیکی دنبال شد و بازیکنان دو تیم 5 کارت زرد نیز دریافت کردند. در نیمه دوم گواردیولا با تعویض های خود و به میدان فرستادن لواندوفسکی، گوتزه و ژابی آلونسو سعی داشت تا تیمش را در خلق موقعیت یاری دهد اما مونیخ باز هم نتوانست در حملات زهر دار ظاهر شود.

هامبورگ نیز در ضد حملات گرچه چند باری مانوئل نویر را مجبور به خروج از دروازه کرد اما نتوانست خطر چندانی را روی دروازه مونیخی ها به وجود بیاورد.

به این ترتیب با تساوی بایرن دیگر مدعیان بوندس لیگا از جمله دروتموند این فرصت را خواهند داشت تا با پیروزی در بازی های خود به ادامه رقابت ها با امیدواری بیشتری نگاه کنند.

     
آی اسپورت
2014-09-20 22:52:25
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر