فهرست
دپورتیوو لاکرونیا 2 - رئال مادرید 8؛ ریازور را آتش زدند/ آتش بازی خط حمله لوس بلانکوس
دپورتیوو لاکرونیا 2 - رئال مادرید 8؛ ریازور را آتش زدند/ آتش بازی خط حمله لوس بلانکوس

دپورتیوو لاکرونیا 2 - رئال مادرید 8؛ ریازور را آتش زدند/ آتش بازی خط حمله لوس بلانکوس

آی اسپورت - رئال مادرید با ارائه نمایشی طوفانی توانست در دیداری در ظاهر دشوار دپورتیوو لاکرونیا را در خانه اش با نتیجه شگفت انگیز 8-2 شکست دهد.

ترکیب رئال مطابق انتظارات همان 3-3-4 معروف بود و همه مهره های هجومی کارلو آنچلوتی در ترکیب تیم حضور داشتند.

گرچه به نظر می رسید با توجه به سابقه نه چندان درخشان رئال در ریازور، آن ها این بار نیز دچار مشکل شوند اما گل دقیقه 29 کریستیانو رونالدو نوید روزی خوب را برای مادریدی ها می داد.

رئال پس از این گل در ادامه با آرامش بیشتری کار کرد و توانست خیلی زود گل دوم را نیز با هنرنمایی خامس رودریگس در دقیقه 36 به ثمر برساند. ضربه دقیق رودریگس از راه دور کمی از فشار انتقادات روی این هافبک کلمبیایی کم خواهد کرد.

در ادامه نیمه اول کریس رونالدو توانست در دقیقه 41 خودش را 2 گله و تیمش را 3 گله کند تا پرونده لاکرونیا زودتر از آن چیزی که پیش بینی می شد در ریازور پیچیده شود.

نیمه دوم بازی نیز شاهد اتفاقات هیجان انگیزی بود. ابتدا هریس مدونیانین از روی نقطه پنالتی گل اول لاکرونیا را به ثمر رساند و سپس نوبت هنرنمایی گرت بیل فرا رسید. هافبک ولزی در دقایق 66 و 74 گل های چهارم و پنجم تیمش را به ثمر رساند.

کریس رونالدو در دقیقه 78 موفق شد گل ششم تیمش را به ثمر برساند تا در ورزشگاه طلسم شده ریازور هتریک کرده باشد. این گل رونالدو روی پاس زیبای خامس رودریگس به دست آمد.

در ادامه بازی روی درخشش ایسکو و چیچاریتو که در نیمه دوم وارد بازی شده بودند رئال 2 گل دیگر نیز توسط چیچاریتو وارد دروازه لاکرونیا کرد و البته روی ضربه سر بازیکن تعویضی لاکرونیا گل دوم را نیز دریافت کرد.

به این ترتیب رئال با نمایشی خیره کننده در فاز تهاجمی توانست 8-2 میزبان خود را در هم بکوبد تا با امیدواری بیشتری پس از 2 شکست پیاپی رقابت های لالیگا را دنبال کند. 

  ۱۸  
آی اسپورت
2014-09-20 23:18:16
نظر دهید
۱۸ نظر
مروت جعفرپور
شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۳، ۲۳:۰۶
و این رئال شگفت انگیز
-
شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۳، ۲۳:۰۷
می بینم از شدت سوزش گزارش زنده رو نگذاشتید.
omid
شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۳، ۲۳:۱۴
دیگه هیچ تیمى حریف رعال نیست همونطور که گفتم فقط این تیم.نیاز به زمان داره تا فقط بازیکناى جدید جا بیفتن
ToRnAdO
شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۳، ۲۳:۲۰
آخ آخ رئال جوش آورده بود..صغیر و کبیر نمیشناسه
پیام مادریدیستا
شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۳، ۲۳:۴۷
بعله اینطوریاست...
راستی خراب مورینیو حالت چطوره؟؟؟ شنیدم حالتم "خرابه" !
pouria بارسلونا
يكشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۳، ۰۰:۰۳
آخرین بار تیم بسکتبال شهر ما اینقدر گل خورد !!! :|
Sina RMA
يكشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۳، ۰۰:۲۷
دوست خوبم، خراااااااب مورینیو کجاااااااااایی پس؟؟؟ کارلتو رکورد تاریخ فوتبال و شکوند...واسه اولین بار تنها تیمی که خارج از خونه 8 تا زد رئاله...همین رئال...رئال کارلتو...نه رئال اون احمق...VIIIIVA MADRID...VIIIIIIVA GRAET CARLETO...VIIIIIIVA SAN IKER
فدائی ارباب مورینیو(رفیق خراب مورینیو)
يكشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۳، ۰۱:۰۹
پیام مادریدستا-فقط همینوبدون که معمولایه تیم3گل بخوره دیگه روحیشو ازدست میده-فکرکردین خیلی هنرکردین یه تیم داغون روبردین؟
فعلا که زیررقیبتونید :))))))))
-
يكشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۳، ۰۱:۱۰
هالا مادرید.....
سعید بارسا
يكشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۳، ۰۱:۱۷
گل های خیلی قشنگی هم زدن
-
يكشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۳، ۰۱:۵۰
چه خط حمله ترسناکی داره این رئال. چیچاریتو رو ببینین.....
-
يكشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۳، ۰۲:۵۶
آفرین بر رعال
علی
يكشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۳، ۰۴:۳۱
به به عجب هفته ای هم رئال برد هم ارسنال هم پرسپولیس
علی
يكشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۳، ۰۴:۳۱
به به عجب هفته ای هم رئال برد هم ارسنال هم پرسپولیس
بارسایی
يكشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۳، ۰۵:۲۶
خوب خدا رو شکر رءال امسال تو لالیگا میمونه تا سال دیگه ام یه دوبله از بارسا ببازه.
موشک
يكشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۳، ۰۵:۲۹
بنظرتون گلر دپور مشکوک نبود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟تو چهار تا از گلها جا خالی داد
خراب مورینیو
يكشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۳، ۱۳:۱۸
من مشکلی با برد رئال ندارم پیام جان .... من مشکلم فقط با آدم های خائنی هستن ... که تیم رو به اینجا کشوندن .... و شما حاضرین تا بی حیثیت شدن و بی آبرو شدن رئال ازشون حمایت کنین .... مسئله و مشکل اصلی من با بعضیا اینه که .. به نظر من .... مهم ترین مسئله توی فوتبال کلمه ای هست به اسم ... " تیم !!!" ... و هیچ چیز و هیچکسی نباید بالاتر از اون باشه ... که اگه بشه میشه همینی که شما چندید ساله توی تیم میبینین !!! .... حتر ابر مردی به اسم ارباب خوزه ... اسطوره های تیمش رو " مثل فرانک لمپارد کبیر و پیتر چک افسانه ای " ... نیمکت نشین یا منتقل میکنه ... و همین امروز فرانک جلوی تیم سابقش باید وایسه ..... شما فکر میکنین خوزه احساسات نداره ؟؟؟ .... عکس های احساسی و گریه دار فرانک لمپارد با تعصب مگه از یاد کسی میره ؟؟ ولی برای صلاح تیم و رشد تیم و رشد خودش ترجیح داد تیم رو ترک کنه .... و همیشه هم یک " سه شیر افسانه ای " باقی میمونه ... چون حرمت خودش ... تیم و مربی و هوادارا رو نگه داشت .... فکر نکنم ایکر خائن که علنا توی اوج دشمنی های بارسایی ها راپورت درون اردوی رئالی ها رو به کاپتان تیم حریف ژاوی و پویول میداد در حد " ناخن کوچیکه پای چپ سلطان فرانکی چلسی هم نباشه دوست عزیز !!!!"
Sina RMA
يكشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۳، ۱۸:۱۹
واقعا یه آدم چقد میتونه احمق باشه؟!!! اصلا میگیم ایکر مقدس خائن، قبول!!! راموس، اوزیل، کریس، په په و بقیه تیمم خائن بودن که مورینیو باهاشون به زشت ترین شکل ممکن برخورد کرد؟! رونالدویی اگه نبود مورینیو دردم نمیشد، په په و راموسی که از آنتی بارسایی های 6 آتیشن! اوزیلی که به غیر از خدمت به تیم کار دیگه ای نمیکرد!!! دیگه پاچه اینارو چرا میگرفت؟! اگه همین ایکر مقدس به قول شما خائن نبود مورینیو رویای لالیگای رکوردهارم نمیدید!!! بعدشم ایکر یه انسان کاملا صلح جو شریفه، مثل اون احمق فقط به فکر حاشیه های فوتبال نیست! خیلیم کار درستی کرد که با پویول و ژاوی تماس گرفت! این شخصیت بزرگشو نشون میده!!! مورینیو خودشو از هر کس و از هر تیمی بزرگ تر میدونه و تحمل بزرگ بودن بقیه رو نداره! یه آدم منفور و احمق که رئال و به لجن کشید با کاراش.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر