فهرست
استون ویلا 0 - آرسنال3؛ درخشش اوزیل و شرکا در شب پیروزی پر گل توپچی ها
استون ویلا 0 - آرسنال3؛ درخشش اوزیل و شرکا در شب پیروزی پر گل توپچی ها

استون ویلا 0 - آرسنال3؛ درخشش اوزیل و شرکا در شب پیروزی پر گل توپچی ها

آی اسپورت - در ادامه هفته پنجم رقابت های لیگ برتر انگلیس آرسنال توانست میزبان خود استون ویلا را با نتیجه 3-0 شکست دهد.

نتایج ضعیف شاگردان ونگر در لیگ برتر و همچنین لیگ قهرمانان باعث شده بود تا آن ها در دیدار مقابل استون ویلا فقط و تنها فقط به دنبال کسب هر 3 امتیاز بازی باشند.

 ونگر تیمش را با آرایش 1-4-1-4 همیشگی وارد میدان کرد با این تفاوت که از سانتی کاسورلا به طور ثابت به جای جک ویلشر بهره برده بود. چمبرلین نیز از ابتدا به جای آلکسیس سانچس در ترکیب تیم قرار گرفته بود تا 2 مهره کلیدی آرسنال بازی را از روی نیمکت آغاز کنند.

میل به هجوم در آرسنال کاملا هویدا بود و آن ها قصد داشتند هر طور شده این بازی سخت را با پیروزی به نفع خود خاتمه دهند. سرانجام مسوت اوزیل توانست پاسخ محکی به انتقادات دهد و در دقیقه 32 گل اول تیمش را به ثمر رساند.

در ادامه درخشش اوزیل تمامی نداشت و او این بار توانست با پاس گل خودش دنی ولبک را رستگار کند. مهاجم اسبق یونایتد پس از اینکه در بازی های گذشته موقعیت های گل خوبی را از دست داده بود، سرانجام توانست برای تیم جدیدش گلزنی کند.

در ادامه استون ویلا که به هم ریخته به نظر می رسید گل سوم را تقدیم آرسنال کرد. در دقیقه 36 سیسوخو به اشتباه دروازه تیمش را باز کرد تا توپچی ها با پیروزی 3-0 راهی رختکن شوند.

در نیمه دوم آرسنالی بیشتر سعی در حفظ نتیجه و اداره بازی داشتند و در آن سوی میدان نیز استون ویلا نتوانست آن طور که لازم بود، زهر دار ظاهر شود.

نیمه دوم بازی گلی در پی نداشت تا آرسنال با توجه به نمایش درخشان نیمه اول خود پیروزی شیرین 3-0 را در دیداری خارج از خانه مقابل استون ویلا کسب کند. 

  ۱  
آی اسپورت
2014-09-20 23:26:00
نظر دهید

۱ نظر
علی
يكشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۳، ۰۴:۲۹
زنده باد ارسنال
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر