فهرست
وستهام 3 - لیورپول 1؛ دومین شکست پیاپی لیورپول / روزهای سخت بدون سوارس
وستهام 3 - لیورپول 1؛ دومین شکست پیاپی لیورپول / روزهای سخت بدون سوارس

وستهام 3 - لیورپول 1؛ دومین شکست پیاپی لیورپول / روزهای سخت بدون سوارس

آی اسپورت - لیورپول در آخرین دیدار روز شنبه در چارچوب هفته پنجم رقابت های لیگ برتر فوتبال انگلیس در دیداری خارج از خانه مقابل وستهام با نتیجه 3-1 شکست خورد.

لیورپول هفته قبل نیز در آنفیلد مغلوب استون ویلا شده بود و به این ترتیب دومین شکست پیاپی خود و سومین شکستش را در 5 بازی ابتدایی لیگ برتر انگلیس متحمل شد.

شاگردان راجرز به هیچ عنوان شروع خوبی در این دیدار نداشتند و وستهام توانست از همان ابتدا ابتکار عمل را در دست داشته باشد. وینستون و ساخو در دقایق 2 و 7 خیلی زود با گلزنی خود میزبان را وارد حاشیه امنیت کردند. 

پس از این 2 گل شاگردان براندان راجرز سر و پا حمله شدند و قصد داشتند تا در نیمه اول دست کم یکی از گل های خورده را جبران کنند. البته آن ها در این امر موفق ظاهر شدند و توانستند توسط رحیم استرلینگ در دقیقه 26 حساب کار را 2-1 کنند.

با این حال در ادامه نیمه اول شرایط چندان دلخواه لیورپول پیش نرفت تا دو تیم با همان نتیجخه 2-1 راهی رختکن شوند.

در نیمه دوم راجرز با به میدان فرستادن خرید گران قیمت خود یعنی آدام لالانا سعی داشت تا خلاقیت را در میانه میدان به تیمش تزریق کند اما ورود ستاره اسبق ساوتهمپتون نیز نتوانست لیورپول را از بن بست تاکتیکی گرفتار شده در این بازی خارج کند.

حملات لیورپولی ها ثمری نداشت و بازیکنان وستهام به خوبی بازی را تحت کنترل خود داشتند. در اواخر بازی سرانجام تیر خلاص به قلب لیورپولی ها شلیک شد تا وستهام با زدن گل سوم بازی پرونده قرمزهای آنفیلد را ببندد.

به نظر می رسد روزهای سخت راجرز و هواداران لیورپول بدون لوئیس سوارس رفته رفته وارد ابعاد جدیدتری می شود. 

     
آی اسپورت
2014-09-21 02:07:40
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر