فهرست
ونگر: اوزیل و لبک بسیار خوب کار کردند
ونگر: اوزیل و لبک بسیار خوب کار کردند

ونگر: اوزیل و لبک بسیار خوب کار کردند

آرسن ونگر، سرمربی آرسنال پس از پیروزی 3-0 تیمش مقابل استون ویلا به تمجید از دنی ولبک و مسوت اوزیل، گلزن‌های تیمش در این بازی پرداخت.

اوزیل به دلیل نمایش های ضعیف در هفته های گذشته با انتقادهای زیادی روبرو شد اما او در دیدار امروز،ستاره ی توپچی ها بود. اوزیل در دقیقه 32 گل اول بازی را به ثمر رساند و 79 ثانیه بعد، پاس گل دوم را به دنی ولبک داد؛ نمایشی که تحسین ونگر را به همراه داشت.
ونگر در مصاحبه با Sky Sportsدگفت:\" او خیلی خوب بازی کرد. باید بگویم که هیچ کدام از بازیکنان ما امروز بد نبودند و اوزیل هم یکی از آنها بود. او از پست بازی اش بیشترین بهره را برد و همکاری اش با ولبک خیلی خوب بود.
او می تواند در هر جای زمین بازی کند. او ترجیح می دهد در میانه زمین بازی کند اما بازیکنان دیگر تیم هم می‌خواهند در همین پست بازی کنند.من بازیکنان هجومی زیادی دارم و باید توازنی بین آنها ایجاد کنم. به الکسیس سانچز استراحت دادم زیرا شاید او در این هفته ها زیاد بازی کرد. ما بازیکنان باتجربه زیادی داریم که در حال حاضر بازی نمی کنند اما کیفیت بالایی دارند.\"

آرسنال در 5 دیدار ابتدایی فصل جدید لیگ برتر، تنها 2 پیروزی کسب کرده و در سه دیدار دیگر به تساوی رسید اما ونگر از عملکرد تیمش در این هفته ها راضی است:\" شروع خوبی داشتیم. بعد از اینکه ستاره های مان در جام جهانی شرکت کردند، ما باید برای رسیدن به چمپیونزلیگ، از یک تیم سرسخت مانند بشیکتاش عبور می کردیم.
ما سه دیدار دشوار خارج از خانه مقابل اورتون، لستر و استون ویلا داشتیم اما من مطمئن بودم که می توانیم شروع خیلی خوبی داشته باشیم و قوی تر شویم.\"

     
آی اسپورت
2014-09-21 02:09:39
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر