فهرست
میلان 0 - یوونتوس 1؛ این بانوی مهار نشدنی / سه امتیاز باز هم با پای کارلیتوس
میلان 0 - یوونتوس 1؛ این بانوی مهار نشدنی / سه امتیاز باز هم با پای کارلیتوس

میلان 0 - یوونتوس 1؛ این بانوی مهار نشدنی / سه امتیاز باز هم با پای کارلیتوس

آی اسپورت - در مهم ترین دیدار هفته سوم رقابت های سری آ ایتالیا یوونتوس توانست میلان احیا شده را در خانه اش با نتیحه 1-0 شکست دهد.

یوونتوس با بسته نگه داشتن دروازه اش در این دیدار توانست رکورد باز نشدن دروازه اش در فصل جدید را حفظ کند.

شاگردان آلگری در این دیدار با همان ترکیب پیش بینی شده وارد میدان شدند و در غیاب ویدال، پریرا از ابتدا در ترکیب تیم قرار گرفته بود. در آن سوی میدان اینزاگی با سیستم 3-3-4 تیمش را آرایش کرده بود و از ال شعراوی، منز و هوندا در خط حمله استفاده کرد.

بازی در نیمه اول با برتری یوونتوس همراه بود و بانوی پیر توانست موقعیت های متعددی را روی دروازه حریف ایجاد کند. هر چند میلان نیز چند فرصت خوب گلزنی را در این نیمه از دست داد اما در مجموع این یوونتوس بود که حاکمیت زمین را بر عهده داشت.

در نیمه دوم نیز تغییری در روند بازی ایجاد نشد و یوونتوس همچنان برتری خود را حفظ کرد و در آن سو نیز اینزاگی به فکر ضد حملات بود. 

برتری یوونتوس سر انجام در دقیقه 71 بازی نتیجه داد تا کارلوس توز با فرار دیدنی اش روی پاس استادانه پوگبا دروازه آبیاتی را باز کند. توز در فصل جاری نیز عملکرد فوق العاده ای در ترکیب یوونتوس از خود نشان داده است.

20 دقیقه پایانی بازی متفاوت دنبال شد و میلان که چیزی برای از دست دادن نداشت، بازی را در اختیار گرفت. با این حال دفاع خوب شاگردان آلگری به میلان اجازه نداد تا حملات زهر داری را روی دروازه بوفون طراحی کند. ورود فرناندو تورس نیز کمکی به میلان نکرد تا سرانجام این تیم پس از 2 پیروزی پیاپی طعم تلخ شکست را در خانه بچشد.

یوونتوس با این پیروزی و کسب 9 امتیاز از 3 بازی در صدر جدول سری آ قرار گرفت، مکانی که همواره طی 3 سال اخیر تحت کنترل مطلق آن ها بوده است. 

  ۱  
آی اسپورت
2014-09-21 04:13:02
نظر دهید

۱ نظر
-
يكشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۳، ۰۵:۴۸
فورزاااا یووه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر