فهرست

راجرز: انتظار چنین بازی ضعیفی از شاگردانم نداشتم

آی اسپورت- برندان راجرز، سرمربی لیورپول، از پس از باخت مقابل وستهم، عملکرد شاگردانش در این دیدار را مورد انتقاد قرار داد.

لیورپولی ها که امیدوار بودند بتوانند در خانه وستهم با نتیجه قابل قبولی برسند، در همان 10 دقیقه ابتدایی دو گل خوردند و در نهایت هم با نتیجه 3-1 بازی را واگذار کردند.

راجرز در پایان بازی تاکید کرد که انتظار چنین نمایشی را از شاگردانش نداشته است:\" ما تیمی هستیم که معمولا بازی را سریع آغاز می کنیم اما به دلایلی، در دیدار امشب نتوانستیم این را بکنیم. وستهم ما را تحت فشار گذاشت و ما نتوانستیم بازی خودمان را ارائه بدهیم. قبل از اینکه به خودمان بیاییم، بازی 2-0 شده بود. از همان لحظه، کار برای مان دشوار شد.\"

بازی بد لیورپول، باعث شد تا راجرز در دقیقه 22 اولین تعویضش را انجام بدهد و ساخو را به جای مانکیو به زمین بفرستد. او در مورد این تعویض گفت:\" احساس کردم آنطور که آنها بازی را آغاز کردند، برای ما مشکل ساز شده است؛ با دو مهاجم در جلو و استیوارت داونینگ پشت سر آنها. به نظر نمی رسید بتوانیم از پس آنها بر بیاییم و این کار مربی است که بتوانند با تغییر سیستم، کاری برای تیم انجام بدهد.
این تغییر به نفع ما شد؛ ما توانستیم توپ را به بازیکنان کناری مان برسانیم و با زدن گل، به بازی برگردیم. از آن لحظه تا گل سوم آنها، ما کنترل بازی را در دست داشتیم. اما سطح بازی بازیکنان ما، اصلا آن اندازه که انتظار داشتیم، نبود. پاسکاری های ما خیلی کم بود. ما بیشتر رو به پاس های بلند آوردیم و در مجموع، ننمایش ما در سطح مورد نیاز نبود.\"

     
آی اسپورت
2014-09-21 11:51:57
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر