فهرست
پیش بازی: منچسترسیتی-چلسی: کاستا یا آگوئرو؟
پیش بازی: منچسترسیتی-چلسی: کاستا یا آگوئرو؟

پیش بازی: منچسترسیتی-چلسی: کاستا یا آگوئرو؟

آی اسپورت- دیگو کاستا آماده است تا خط حمله آبی ها را برای مقابله با قهرمان فصل قبل لیگ برتر یعنی منچسترسیتی رهبری کند. این بازیکن اسپانیایی 7 گل در 4 بازی اول این فصل تیمش به ثمر رسانده. اما به نظر می رسد مشکلات مربوط به مصدومیتش از ناحیه همسترینگ که فصل قبل در اتلتیکومادرید شروع شده بود، دوباره ظاهر شده است. کاستا البته با هت تریکش  در پیروزی 4-2 چلسی برابر سوانسی آمادگی اش را به رخ کشید اما در بازی هفته قبل آبی های لندن در چمپیونزلیگ در برابر شالکه که با تساوی 1-1 پایان یافت ، او کمی محدود شده بود.

ژوزه مورینیو البته تیم کاملی دارد. این درست که کاستا توانایی بازی در طول 90 دقیقه را ندارد اما به عنوان بازیکن اصلی در بازی امروز که در ورزشگاه اتحاد برگزار می شود، به میدان خواهد رفت. ورزشگاهی که چلسی فصل پیش توانست در آن سیتی را 1-0 شکست دهد. مورینیو پیش از انجام این دیدار درباره دیگو کاستا گفته:\" دیگو در شرایط ایده آل قرار ندارد اما در برابر سیتی در ترکیب اصلی قرار خواهد داشت.\" او ادامه داد:\" ما تلاش می کنیم که بهترین وضعیت را داشته باشیم و بازیکنان هم نوع تفکر و نگرششان بهترین باشد. ما باید از کاستا حمایت کنیم تا آمادگی اش کامل شود.او یکشنبه بازی خواهد کرد اما چهارشنبه در برابر بولتون در جام حذفی غایب خواهد بود و دوباره شنبه هفته بعد برابر استون ویلا به میدان خواهد رفت. ما امیدواریم که او بهترین روش را در پیش بگیرد و بتواند هربازی برای تیم بازی کند.\"

اما این بازی برای منچسترسیتی که تحت هدایت مانوئل پیگرینی قرار دارد، سومین بازی سنگین در طول 9 روز اخیر است. آنها شنبه هفته قبل به مصاف آرسنال در ورشگاه امارات رفتند که این بازی با نتیجه2-2 به پایان رسید.در اواسط هفته قبل هم لیگ قهرمانان را با باخت 1-0 و با گل بوآتنگ در آلیانز آره نا شروع کردند. مانوئل پیگرینی اما مهاجم آرژانتینی تیمش را در این دیداراز ابتدا بازی نداد و تنها به او 16 دقیقه فرصت داد تا خودنمایی کند.

اما این ستاره آرژانتینی یکشنبه از ابتدا برای تیمش به میدان خواهد رفت تا به پیگرینی برای شکست آبی های لندن کمک کند.شاید بتواند شکست فصل قبل برابر آنها را جبران کند.دیداری که در هفته 24 لیگ فصل قبل برگزار شد و چلسی توانست با تک گل ایوانوویچ از سد سیتی عبور کند. پیگرینی درباره سرخیو آگوئرو  گفته:\"او برای دیدار روز یکشنبه آماده است و من مطمئنم که او می تواند متفاوت باشد.وقتی او صددرصد آماده باشد می تواند نسبت به دیگران متفاوت یاشد.\"

بازگشت آگوئرو به ترکیب درست وقتی انجام می شود که می دانیم دیگر استفان یووتیچ دیگر مهاجم سیتی از ناحیه همسترینگ و مدافع این تیم یعنی فرناندو از ناحیه کشاله ران مصدوم هستند.

  ۵  
آی اسپورت
2014-09-21 12:38:56
نظر دهید

۵ نظر
کوشا
يكشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۳، ۱۳:۱۰
مسلما" کاستا.. در حال حاظر..
خراب مورینیو
يكشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۳، ۱۴:۵۵
یک بازی حساس .... برای ثیت در تاریخ .... لیگ برتر
خراب مورینیو
يكشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۳، ۱۴:۵۵
یک بازی حساس .... برای ثیت در تاریخ .... لیگ برتر
گتاب سیتی وچون
يكشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۳، ۱۵:۳۸
فقط کاستا.ازارد سیتی رو......
-
يكشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۳، ۱۸:۴۵
از امارشون معلومه که کوستا
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر