فهرست
پیش بازی :لسترسیتی- منچستریونایتد: پیروزی دوم در انتظار شیاطین است؟
پیش بازی :لسترسیتی- منچستریونایتد: پیروزی دوم در انتظار شیاطین است؟

پیش بازی :لسترسیتی- منچستریونایتد: پیروزی دوم در انتظار شیاطین است؟

 آی اسپورت- نایجل پیرسون سرمربی سرخ ها ابراز امیدواری کرده که شاگردانش امروز در مقابل منچستریونایتد، نمایش خوبی داشته باشند. این مربی شروع بسیار امیدوارکننده با لسترسیتی در این فصل داشته.آنها از 4 بازی ابتدایی خود 5امتیاز گرفته اند. از سوی دیگر، یونایتد که برخلاف تیم های بزرگ اروپایی، هفته گذشته را استراحت کرده ، امروز باید در استادیوم کینگ پاور نمایش مقتدرانه ای داشته باشد. تیمی که بعد از شروع بسیار ضعیف در لیگ امسال، هفته قبل موفق شد کویینزپارک رنجرز را 4-0 شکست دهد.

آنخل دی ماریا در بازی قبل، ستاره میدان بود.بازیکن آرژانتینی که با آمدنش به الدترافورد در تابستان، رکورد پراخت مبلغ را در لیگ برتر جابه جا کرد.

و حالا با وجود رادمل فالکائو، رابین فان پرسی و وین رونی در خط حمله طرفداران لسترسیتی انتظار دیدار سنگینی را می کشند.  اما نایجل پیرسون مصمم است که با طرز تفکر خاصش به دروازه حریف نزدیک شود. او در این مورد گفته:

\"یونایتدی ها در تابستان به اهداف خود رسیدند. حالا این یک فرصت برای ماست تا مقابل تیم خیلی خوب آنها حاضر شویم.\" این مربی 51 ساله ادامه داده:\" ما انتظار داریم تا با حداکثر کیفیتمان بازی کنیم. همه بازی های لیگ برتر مشکل هستند ولی ما می خواهیم مثبت عمل کنیم.\"

کاسپر اشمایکل، دروازه بان روباه ها هم یعد از مصدومیتش از ناحیه زانو در بازی برابر استوک سیتی آماده است تا در مقابل تیم سابق پدرش که طی سال های 1991-95 در آن می درخشیده، به میدان برود. بهبود آسیب دیدگی اشمایکل به این معنی است که متئو آپسون تنها بازیکن مصدوم لسترسیتی است که به خاطر مشکل از ناحیه مچ پا در دیدار امروز غایب خواهد بود. اگرچه نیک پاول، هافبک 20ساله لسترسیتی که از منچستریونایتد به طور قرضی به این تیم پیوسته، آمادگی لازم برای بازی امروز در مقابل تیم سابقش را ندارد.

فن خال امروز فالکائو را از ابتدا در ترکیب اصلی تیمش به میدان می فرستد. این اولین بازی است که این مهاجم کلمبیایی در فهرست 11 نفره تیمش قرار خواهد داشت. دلیل این کار عدم آمادگی رابین فان پرسی عنوان شده. وین رونی هم که به خاطر کاپیتانی تیم، از امتیازات بیشتری بهره می برد. ون خال اما بازیکنان آسیب دیده هم دارد.خصوصا در خط میانی که او امروز مروان فلیینی و مایکل کریک را در اختیار نخواهد داشت. در خط دفاعی کریس اسمالینگ از مصدومیت کشاله ران رها شده اما فیل جونز،اشلی یانگ و جسه لینگارد هنوز از آسیب دیدگی رنج می برند.

     
آی اسپورت
2014-09-21 12:37:29
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر