فهرست

پیش بازی: لوانته-بارسلونا:بارسا باز هم می برد؟

 آی اسپورت- بارسا امروز به مصاف لوانته می رود. تیمی که همواره در مقابل کاتالان ها مغلوب بوده است.کاتالان ها اما شروع خوبی در این فصل داشته اند.آنها سه بازی در لالیگاهانجام داده اند و موفق شده اند هر سه را بدون گل خورده برنده شوند. نتایج خوب آنها البته در چمپیونزلیگ هم ادامه داشته. آنها چهارشنبه هفته گذشته توانستند با نتیجه 1-0 آپوئل قبرس را در نیوکمپ از پیش رو بردارند.

اما لوویس انریکه، سرمربی بارسا تیمش را با 9 تغییر نسبت به بازی با اتلتیک بیلبائو به میدان می فرستد. تصمیمی که بعد از نمایش نه چندان دلچسب آنها مقابل آپوئل در لیگ قهرمانان، مورد انتقاد بعضی واقع شد.

این مربی اسپانیایی چهارشنبه هفته قبل سیستم تدافعی را برای تیمش ترجیح داده بود. اگرچه او عنوان کرده که بعد از نتایج ضعیف خراردو مارتینو در سال گذشته، قصد دارد سیستم چرخشی بازیکنانش را در مسیر سه جام ادامه دهد. این مربی سابق سلتاویگو، اکنون حمایت بازیکنان را هم پشت سرش احساس می کند. مثل دنی آلوس و آدریانو که تحت هر شرایطی از عملکرد انریکه دفاع کرده اند. آلوس گفته بود:\"لوییس انریکه ما را در مسیر بازگشت به صدر قرار داده است.من فکر می کنم این خیلی عالی است که به همه بازیکنان بازی برسد.\" آدریانو هم اشاره کرده بود:\"همه می دانند که انریکه چه می خواهد. او دوست دارد کار کند. او به همه ما اعتماد به نفس می دهد و این برای تیم ما فوق العاده است.\"

بازی امروز بارسا برابر لوانته یادآور خاطرات خوشی برای طرفداران آبی-اناری هاست.کاتالان ها هرگز از فصل 1964-65 به لوانته نباخته اند.آنها با پیروزی در بازی امروز می توانند جایگاه خود را در صدر جدول حفظ کنند.

اما از سویی دیگر لوییس مندیلیبار، سرمربی لوانته، نتیاج خوبی با این تیم کسب نکرده. آنها از سه بازی انجام شده تنها یک امتیاز به دست آورده اند و در انتهای جدول به ثمر می برند.این مربی 53 ساله با اعتماد به نفس ظاهرشده و گفته:\" من می دانم که ما در شرایط سختی هستیم. اما ما می توانیم برنده بازی امروز باشیم. ما می خواهیم بارسا را ببریم تا بازیکنانم احساس راحتی کنند.\"

در بارسلونا، شک و تردید ها هنوز پیرامون آمادگی توماس ورمائلن،مدافع بارسا وجود دارد. بازیکن شماره 23 این تیم که هنوز بعد از خریدش از آرسنال برای کاتالان ها به میدان نرفته. البته لوییس سوارز هم که همچنان دوران محرومیتش را سپری می کند.

     
آی اسپورت
2014-09-21 13:05:26
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر