فهرست
پیش بازی:پالرمو-اینتر: ماترازی گل های زیاد می خواهد
پیش بازی:پالرمو-اینتر: ماترازی گل های زیاد می خواهد

پیش بازی:پالرمو-اینتر: ماترازی گل های زیاد می خواهد

آی اسپورت- والتر ماترازی، سرمربی اینتر به بازیکنانش هشدار داده که نباید با در غرور پیروزی پر گل هفته گذشته باقی بمانند. اینتر سری آ را با تساوی بدون گل برابر تورینو شروع کرد و سپس توانست با 7 گل ساسولو را از پیش رو بردارد.
مائورو ایکاردی، مهاجم 21 ساله آرژانتینی توانست در این بازی که در سن سیرو برگزار شد، برای تیمش هت تریک کند. اینتر البته هفته قبل توانست درلیگ اروپا با نتیجه 1-0 دنیپرو اوکراین را شکست دهد. دیداری که در کیف برگزار شد و دی آمبرسیو توانست تک گل تیمش را در یک بازی نه چندان ذلچسب به ثمر برساند.
ماترازی اما تیمش را بعد از هشت روز برای بازی سوم در سری آ آماده می کند. دیداری که آنها باید در استادیوم باربرا به مصاف حریف بروند. پالرمو که برای دومین فصل حضور گیسپه ایاچینی را روی نیمکت تیمش می بیند از 2بازی تنها یک امتیاز کسب کرده و در رده چهاردهم جدول قرار دارد. مربی 50 ساله ای که ماترازی در مورد او هم صحبت کرده:\"
ما به برد برابر پالرمو نیاز داریم.این اصلا آسان نیست که پالزمو از دو بازی تنها یک امتیاز کسب کرده.آنها کار بسیار سختی انجلم داده اند. ایکاردی مربی بسیار بزرگی است و او تیم خوبی آماده کرده. این مسابقه یک دیدار خشن خواهد بود.\"
حضور در لیگ اروپا، ماترازی را ناگزیر ساخته تا از تمام نیروهایش استفاده کند. او گفته:\" ما به همه بازیکنان احتیاج داریم. هرکسی که بتواند موثر باشد.با امید به این که این در همه مسابقاتمان پیروز باشیم.ما در مسابقات لیگ اروپا هم حضور داریم.\"
متئو کواچیچ از ناحیه پا و یوتو ناگاتومو هم از ناحیه دست آسیب دیده هستند. بازیکنانی که در بازی برابر دنیپرو حضور نداشتند و احتمالا غایبان امروز خواهند بود.
در سویی دیگر، پالرمو فصل قبل با قهرمانی در سری B به سری A راه پیدا کرده. آنها ابتدا در هفته اول در خانه برابر سامپدوریا به تساوی 1-1 رسیدندو در هفته دوم 2-1 مغلوب هلاس ورونا شدند.

     
آی اسپورت
2014-09-21 14:27:25
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر