فهرست
اینزاگی: از شکست برابر یووه عصبانی نیستم
اینزاگی: از شکست برابر یووه عصبانی نیستم

اینزاگی: از شکست برابر یووه عصبانی نیستم

آی اسپورت- فیلیپو اینزاگی سرمربی آث میلان گفته است از باخت 1-0 دیشب تیمش برابر یوونتوس اصلا عصبانی نیست. در این بازی که در وررزشگاه سن سیرو برگزار شد، کارلوس تبس توانست روی پاس پوگبا ،تک گل تیمش را به ثمر برساند.

یوونتوسی ها سزاوار پیروزی در این دیدار بودند اما فیلیپو اینزاگی از اولین شکست تیمش در این فصل ناراحت نیست. او به Sky Sport گفته:\" اصلا عصبانی نیستم. من چیزهایی مثبتی در این دیدار مشاهده کردم.تیم ما نمایش فوق العاده ای داشت. ما می توانستیم از طریق کیسوکه هوندا در نیمه اول به گل برسیم. ما باید به عملکردمان افتخار کنیم. درست است که ما ناامید هستیم چون در سطح یوونتوس نبودیم اما این موضع شاید انتظار زیادی باشد، چون تیم ما در فصل قبل تنها 50 امتیاز کسب کرد.\"

او ادامه داده:\" من می خواهم واقع بینانه نگاه کنم. من فکر می کردم ما امشب یووه را می بریم ولی آنها واقعا خوب بودند.اما این باخت هرگز روی باورهایمان تاثیری نخواهد داشت. ما دوباره به مسیرمان بر می گردیم. ما می دانیم که در این سه بازی اخیر کامل نبودیم.اما سه شنبه با امپولی بازی می کنیم و دوباره به صدر جدول بازخواهیم گشت. ما قصد داریم تا ماه دسامبر به سطح تیم هایی چون یوونتوس و آاس رم برسیم.\"

     
آی اسپورت
2014-09-21 14:28:43
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر