فهرست
خوروش: در بازی با صبا 555 پاس ردو بدل کردیم!/ تراکتور تیم دوم خودمان است
خوروش: در بازی با صبا 555 پاس ردو بدل کردیم!/ تراکتور تیم دوم خودمان است

خوروش: در بازی با صبا 555 پاس ردو بدل کردیم!/ تراکتور تیم دوم خودمان است

آی اسپورت- نام سرپرست تیم فوتبال سپاهان از سوی بسیاری از رسانه ها، به عنوان عامل اصلی جدایی کرانچاز از این تیم مطرح شده است. رسول خوروش امروز در گفتگو با فارس در مورد شرایط تیم و رکورد جالب آن در دیدار با صبا اظهارنظر کرده است.  

قرارداد کرانچی فسخ شده است

 تا جایی که من می‌دانم قرارداد وی با سپاهان فسخ شده، حتما این اتفاق افتاده که کارت مربیگری حسین فرکی برای سپاهان صادر شده است اما من در ریز ماجرا نیستم چرا که چند روزی را ایران نبودم و دو روز هم هست که به باشگاه نرفتم.

زلاتکو ایرانگردی می کند

 کرانچار در اصفهان است اما برای فسخ قراردادش در این شهر باقی نمانده، همانروزی که می‌خواست از ما جدا شود اعلام کرد که دو هفته در ایران می‌مانم تا به ایرانگردی بپردازم اما فکر می‌کنم اگر فسخ‌نامه کرانچار به او داده نشده تا دو روز آینده این اتفاق عملی شود.

555 پاس

 فعلا دو هفته است که  تغییرات انجام شده و برای بررسی عملکرد فرکی زود است اما تا اینجا همه چیز خوب بوده و در دو بازی 4 امتیاز گرفته‌ایم. حتی از بازی مقابل صبا که مساوی کردیم راضی‌تر از برد مقابل پدیده هستیم. در بازی مقابل صبا تیم ما 555 پاس رد و بدل کرد که این یک رکورد برای باشگاه سپاهان به حساب می‌آید و قدرت تیمی ما را نشان می‌دهد.

تیم دوم سپاهان! 

وی درباره دیدار این هفته سپاهان مقابل تراکتورسازی در تبریز اظهار داشت: سپاهان معمولا مقابل تیم‌های بهتر خوب فوتبال بازی می‌کند هر چند که ما همیشه هم تعامل خوبی با تراکتورسازی داشتیم و این تیم را تیم دوم خودمان می‌دانیم. امیدوارم هموطنان آذری ما یک بازی خوب از هر دو تیم شاهد باشند.

  ۴  
آی اسپورت
2014-09-21 14:24:25
نظر دهید

۴ نظر
عاشق تراکتورسازی
يكشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۳، ۱۵:۰۸
انشاالله بازی خوبی بشه و با یه برد پرگل از زمین خارج بشیم
فرشید
يكشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۳، ۱۹:۰۵
آقای محترم اینو بدون سپاهان تیم دوم تراکتوره نه تراکتور تیم دوم سپاهان الکی برا خودت فلسفه بافی نکن
-
يكشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۳، ۲۲:۳۱
کم واسه ما نوشابه بازکن خودمون نوشابه واسه مردم بازمیکنیم
تیراختورچی
دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۳، ۱۴:۲۰
آقای خوروش تیم دوم تیراختور هم سپاهان می باشد.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر