فهرست
آلگری: یوونتوس-میلان انتقام نبود
آلگری: یوونتوس-میلان انتقام نبود

آلگری: یوونتوس-میلان انتقام نبود

آی اسپورت- ماسیمیلیانو آلگری سرمربی بیانکونری اعلام کرد برد دیشب تیمش در سن سیرو هرگز به معنی انتقام او از این باشگاه نیست. این مربی 47 ساله از ماه جولای گذشته، جانشین آنتونیو کونته در این باشگاه شده است.آلگری در بازگشت خود به جوزپه مه آتزا توانست با تک گل کارلوس تبس از سد میلان بگذرد. او در مورد این دیدار به Sky Sport گفته:\"این یک بازی معمولی نبود.در غیر این صورت من انسان دو رویی هستم.من در میلان شرایط سختی را تجربه کردم ولی این پیروزی هرگز به معنی انتقام از این باشگاه نیست.\" او ادامه داده:\" من اکنون سرمربی یوونتوس هستم اما دوره مربیگری در میلان از لحظات خوب زندگی من است و این دوران برای من راضی کننده بود.اما حالا من خیلی خوش شانس هستم که چنین تیمی دارم.\"

آلگری اما توسط برخی از تماشاگران هو شد و برایش سوت کشیدند. واکنش او:

\" این چیزها طبیعی است. الان یک رقابت بزرگ بین این دو تیم وجود دارد. با وجود شکست میلان من آنها را قادر به مبارزه برای رسیدن به سه تیم اول می بینم.ما دیدار مشکلی برابر آنها داشتیم.دیداری که در نهایت هدفمان از پیروزی در آن، فتح اسکودوتو است.\"

آلگری همچنین اذعان می کند که هیچ گونه دشمنی با فیلیپو اینزاگی، سرمربی میلان ندارد:\" ما خیلی طبیعی به استقبال همدیگر رفتیم.او بازیکن بزرگی بوده وقتی او بازیکن بود، دیدش با دیگران متفاوت بود.\"

     
آی اسپورت
2014-09-21 14:39:58
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر