فهرست
یورگن کلوپ: باخت حق مان بود
یورگن کلوپ: باخت حق مان بود

یورگن کلوپ: باخت حق مان بود

 آی اسپورت-دورتموند فرصت های فراوانی در بازی دیروز برابر ماینز داشت که توسط آدریان راموس به هدر رفت، اما از آن سو بازیکن ژاپنی ماینتز، یعنی شینجی اوکازاکی در دقیقه 66 موفق به گلزنی برای تیمش شد و آنها را در کوفیس آرنا پیش انداخت. درجریان بازی و در دقیقه 70 دورتموند صاحب یک ضربه پنالتی شد که ایموبیله آن را از دست داد تا با گل به خودی ماتیاس جینتر، کار دورتموند تمام شود.

سرمربی دورتموند باور داشته که آنها می توانستند با استفاده از موقعیت هایشان پیروز میدان باشند اما اذعان کرده که آنها به موقع به خاطر اشتباهاتشان مجازات شدند. او گفته:\"ما می توانستیم برنده باشیم ولی از شانس هایمان استفاده نکردیم.در عوض ما دفاع بسیار ضعیفی داشتیم و سزاوارانه دوبار دروازه مان باز شد.ما لحظات خوبی در بازی داشتیم.ما خیلی خوب شروع کردیم ولیآنها مثل ماشین از روی ما رد شدند!\" او ادامه داده:\"اما وقتی شما دوگل در نیمه دوم دریافت می کنید، شما شایسته باخت هستید. ما باید در گل اول آنها کمی فعال تر نشان می دادیم. ما امروز بد دفاع کردیم.\"

او در مورد موقعیت های از دست رفته تیمش گفته:\" آدریان راموس می توانست از شانس هایش بهره ببرد. او امروز این کار را انجام نداد.همچنین چیرو ایموبیله در زدن ضربه پنالتی دقت نکرد. هرچند این اتفاقات رخ می دهد. ما امروز20-30 دقیقه خوب بودیم و هر چه جلو می رفتیم موقعیت های بهتری خلق می کردیم.اگرچه باید دقتمان در جلوی زمین بشتر باشد.\"

     
آی اسپورت
2014-09-21 16:38:04
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر