فهرست
ماهینی حداقل تا نیم فصل بازی می کند
ماهینی حداقل تا نیم فصل بازی می کند

ماهینی حداقل تا نیم فصل بازی می کند

آی اسپورت- 
اگرچه حرف وحدیث هایی در مورد محرومیت حسین ماهینی به واسطه مشکلاتی که در کارت معافیت او وجود دارد به گوش می‌ رسد اما این بازیکن همچنان پرسپولیس را همراهی خواهد کرد.

 گفته می‌ شود نام حسین ماهینی در لیست بازیکنانی است که کارت های معافیتشان دچار مشکل بوده و به همین دلیل پس از آزمایش هایی که او در حوزه نظام وظیفه انجام داد احتمالا قادر به همراهی پرسپولیس نخواهد بود. این در حالی است که مسوولان باشگاه پرسپولیس در گفت‌وگو با  تاکید کرده اند که ماهینی ملی پوش همچنان با پرسپولیس بوده و حداقل تا نیم فصل پرسپولیس را در مسابقات همراهی خواهد کرد. این در حالی است که کارلوس کی‌روش سرمربی تیم‌ملی ایران نیز شدیدا نگران محرومیت بازیکن مورد نظرش بوده و به همین خاطر توصیه های اکیدی به مسوولان فدراسیون و علی کفاشیان داشته تا هر طور شده مشکلات بازیکنانی نظیر ماهینی، پولادی و ... را حل و فصل کند.

  ۲  
آی اسپورت
2014-09-21 16:40:29
نظر دهید

۲ نظر
-
يكشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۳، ۱۸:۴۳
نظام وظیفه باید پاسخگو باشه که با همه مشمولان بدین صورت برخورد میکنه ! زمانی که من برای معافیت پزشکی اقدام کردم اینقدر سختگیری کردند که در خواب هم نمیتوانستی معاف شوی ولی الان شنیده میشه ورزشکاران معافیت پزشکی گرفتن ورزشکاری که بدنش از آدم معمولی سالم تر هست معاف شده ! مجلس باید از نظام وظیفه تحقیق تفحص کنه آنجا چه خبر هست
نام و نام خانوادگی سربازان تیپ امیرالمونین بوشهر
يكشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۳، ۱۹:۳۴
بایدبره خدمت.اگرنه ارتش مسخره ست!اگرارتش کوتاهی کنه شخصاپاشوکوتاه می کنیم‎ ‎
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر