فهرست
فن خال : همه می خواهند در منچستریونایتد بازی کنند
فن خال : همه می خواهند در منچستریونایتد بازی کنند

فن خال : همه می خواهند در منچستریونایتد بازی کنند

 آی اسپورت- لویی فن خال شاره کرده که منچستریونایتد همواره بزرگ باقی می ماند و این بازیکنان هستند که می خواهند برای این  تیم بازی کنند. او گفته:\" صحبتی که گواردیولا کرده اصلا جالب نبود.من فکر می کنم بازیکنان دوست دارند لباس شیاطین سرخ را بپوشند و برای این تیم به میدان بروند. واقعا این باورکردنی نیست که علی رغم نبود ما در مسابقات اروپایی، بازیکنان بزرگی به جمع ما پیوستند. این بزرگی باشگاه را نشان می دهد و آنها به راهی که ما شروع کرده ایم، باور دارند.\"

با وجود خریدهای بزرگی چون آنخل دی ماریا و رادمل فالکائو، فن خال اما تردیدی برای استفاده از جوانان باشگاه ندارد. به شرطی که آنها آماده باشند:\" مشکلی برای من وجود ندارد، چون موضوع پول چیزی در درجه اول نیست. این توانایی است که اهمیت دارد.\"

اواضافه کرده:\"شما آن را دیده اید. بازیکنان جوان در صورت استفاده از استعدادشان دیده می شوند. \" او خاطرنشان کرده است:\" من معتقدم شما باید هر روز ترکیب تیم را به روز کنید. این کاری است که من در تمام باشگاه هایم انجام داده ام . زمانی که شما مدت زیادی دریک باشگاه هستید، از این روش استفاده خواهید کرد. شما همیشه برای انتخاب تیم اصلی تان به بازیکنان حریص احتیاج دارید.\"  

  ۱  
آی اسپورت
2014-09-21 17:08:09
نظر دهید
۱ نظر
-
يكشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۳، ۱۷:۴۰
we r united
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر