فهرست
گزارش روز: مخالفت کی روش با برگزاری دیدار تدارکاتی با سوریه
گزارش روز: مخالفت کی روش با برگزاری دیدار تدارکاتی با سوریه

گزارش روز: مخالفت کی روش با برگزاری دیدار تدارکاتی با سوریه

آی اسپورت- سرمربی تیم ملی از برگزاری دیدار دوستانه مقابل سوریه ابراز نارضایتی کرد.

، تیم ملی کشورمان پس از قطعی شدن تمدید کی‌روش، طی روزهای اخیر با جدیت بیشتری برار حضور قدرتمند در رقابت‌های جام ملت‌های آسیا 2015 استرالیا کار را آغاز کرده است.

به نقل از فارس، بر همین اساس کی‌روش در نشست روزهای گذشته خود با مسئولان فدراسیون فوتبال تقریبا برنامه‌ریزی‌های لازم برای تیم ملی برای حضور در جام ملت‌های آسیا را قطعی کرده و زمان و مکان اردوها را قطعی کرده است.

با این حال در راه آماده‌سازی تیم ملی برای حضور در استرالیا فقط یک نقص دیده می‌شود؛ کمبود برگزاری دیدارهای دوستانه با تیم‌های ملی و در این بین تنها بازی دوستانه تدارکاتی قطعی شده برای تیم ملی بازی با کره‌جنوبی در تاریخ 27 آبان است.

در همین راستا مسئولان فدراسیون فوتبال کشورمان با درخواست کی‌روش همچنان به دنبال یک دیدار دوستانه دیگر با یکی از تیم‌های ملی برای تاریخ 25 آبان هستند تا ملی‌پوشان در زمان برگزاری اردوی تهران به جز کره‌جنوبی با یک تیم دیگر نیز بازی کنند.

بر همین اساس شنیده می‌شود پس از اینکه عمانی‌ها درخواست کشورمان را برای بازی در این زمان قبول نکردند، تیم‌های عربستان و کویت نیز بازی با ایران در این تاریخ را به خاطر همزمانی با بازی‌های جام خلیج فارس رد کردند و جالب اینکه وقتی صحبت از بازی با سوریه به میان آمده است، کی‌روش با برگزاری این دیدار مخالفت کرده و در این خصوص نارضایتی خود را اعلام کرده است.

تیم ملی ایران تا برگزاری جام ملت‌ها 3 کمپ خارجی و یک کمپ داخلی را برگزار می‌کند و این در حالی است که در این مدت فقط دیدار با تیم ملی کره‌جنوبی و بازی با چند تیم لیگ برتری پرتغالی قطعی شده است.

     
آی اسپورت
2014-09-21 17:50:56
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر