فهرست
سیاسی: مدیرعامل هفته آینده معرفی می شود/ برای امیدها پاداش ویژه ای داریم
سیاسی: مدیرعامل هفته آینده معرفی می شود/ برای امیدها پاداش ویژه ای داریم

سیاسی: مدیرعامل هفته آینده معرفی می شود/ برای امیدها پاداش ویژه ای داریم

آی اسپورت- دیروز و امروز در حالی اخباری مبنی بر برگزاری جلسه هیات مدیره پرسپولیس در روز دوشنبه (فردا) و انتخاب عضو جانشین علیرضا رحیمی در هیات مدیره این باشگاه منتشر شده که هیات مدیره باشگاه پرسپولیس فردا تشکیل جلسه نخواهد داد. حمیدرضا سیاسی در گفتگو با ورزش سه، از تشکیل این جلسه در هفته آینده خبر داده است: 

جلسه هفته آینده تشکیل می شود

ما اصلا روز دوشنبه هفته جاری یعنی فردا جلسه ای نداریم که بخواهیم در مورد عضو جدید هیات مدیره تصمیم گیری کنیم. واقعیت امر این است که اگر مشکل خاصی ایجاد نشود احتمالا روز دوشنبه هفته آینده هیات مدیره تشکیل جلسه می دهد. در این جلسه قرار است اعضاء نفرات و کاندیداهای مورد نظرشان را برای قبول پست مدیرعاملی معرفی کرده و پس از بحث و گفتگو و رای گیری که خواهیم داشت مدیرعامل جدید باشگاه را روز دوشنبه هفته آینده معرفی کنیم.

یک رای دارم
 من به عنوان یک عضو یک رای دارم و باید ببینیم دیگر اعضای هیات مدیره چه تصمیمی در این مورد خواهد گرفت.

پاداش ویژه ای برای امیدها در نظر داریم

 من باید همین جا و از همین طریق به کادر فنی و بازیکنان دوست داشتنی تیم امید تبریک گفته و اعلام کنم باشگاه پرسپولیس پاداش ویژه ای را برای در نظر گرفته است. پیروزی ارزشمندی بود که به دست آمد و این پیروزی را تبریک میگویم. هرچند که امیدوارم در مورد اتفاقات آخر مسابقه و این که بازیکنان ما مورد ضرب و شتم قرار گرفتند تصمیم جدی و عاجلی گرفته شود. 

  ۱  
آی اسپورت
2014-09-21 18:20:00
نظر دهید

۱ نظر
مشروح
يكشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۳، ۱۹:۳۷
گزینه وزارت ورزش باید بیاد سر کار اینها هم مجبورن بهش رای بدن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر