فهرست
فلورنتینو پرز: هدف رئال، رسیدن به یازدهمین قهرمانی در اروپاست
فلورنتینو پرز: هدف رئال، رسیدن به یازدهمین قهرمانی در اروپاست

فلورنتینو پرز: هدف رئال، رسیدن به یازدهمین قهرمانی در اروپاست

آی اسپورت- فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال مادرید، تاکید کرد که قهرمانی های فصل گذشته رئال، می تواند انگیزه برای کسب موفقیت های بیشتر در آینده باشد.

رئالی ها فصل قبل توانستند در کوپا دل ری به قهرمانی برسند و پس از آن، با پیروزی 4-1 مقابل رقیب همشهری، اتلتیکو مادرید، برای دهمین بار قهرمانی در اروپا را جشن بگیرند. پرز که امروز در نشست سالانه باشگاه رئال سخنرانی می کرد، تاکید کرد که این قهرمانی ها، انگیزه ای برای رسیدن به موفقیت های بیشتر است.

او گفت:\" فصل گذشته با دو جام برای ما همراه بود. جام هایی که برای فصل جدید انگیزه بیشتری به ما داده اند. انگیزه تکرار آنها و کسب جام های بیشتر.لادسیما خاطره ای فراموش نشدنی برای هواداران رئال است.خاطره ای که هرگز فراموش نمی شود.

هدف ما تکرار عنوان قهرمانی اروپا و کسب اوندسیماست. با اتحاد، همه چیز ممکن می شود. اگر این باشگاه، پرافتخارترین باشگاه دنیاست؛ بخاطر وجود همین اتحاد در میان تمام اعضایش است. بدون این امر، کسب این همه افتخار ممکن نبود.

خیلی ها هستند که می خواهند از بیرون به ما ضربه بزنند و باعث تفرقه در میان ما شوند؛ اما این عده، کاری نشدنی در پیش دارند. رئال به راه خودش بدون توجه به آنها ادامه خواهد داد.\"

او همچنین از آلفردو دی استفانو، اسطوره باشگاه رئال، که چند ماه قبل درگذشت، یاد کرد گفت:\" نشست امسال، نشست ویژه ای است. چرا که برای اولین بار، آلفردو دی استفانوی عزیز در میان ما حضور ندارد. سرنوشت در این بود که آخرین دیداری که او تماشا کرد؛ فینال لیگ قهرمانان و فتح لادسیما توسط رئال باشد.

او بهترین بازیکن همه تاریخ و سمبل باشگاه رئال مادرید بود .دی استفانو برای همیشه در یاد و خاطره ما خواهد ماند.جهان فوتبال در روز مرگش گریست و می خواهم بار دیگر از همه کسانی که در مراسم خاکسپاری او، یاریگر باشگاه بودند قدردانی کنم.\"

 

     
آی اسپورت
2014-09-21 19:05:32
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر